Перейти до вмісту

У мене стосунки з двома чоловіками, і я не знаю кого з них обрати

Зустрічалася із чоловіком. Начебто все добре було: спільний час, прогулянки, зустрічі, розуміння, турбота. Проте зустрічі рідкісні, він постійно зайнятий, я зайнята. Все було, а пристрасті не було, романтики, почуттів не було. Як у мене, так і в нього.

І з’явилася в моєму житті інша людина. Він сподобався мені з першої хвилини знайомства. Є в ньому чоловіча сила, енергія, сміливість. Все що приваблює дівчину і породжує пристрасть. Ми почали зустрічатись.

У цих стосунках була романтика, він дбав про мене, я про нього (тільки переживати доводилося досить часто, що призвело до тривожності, емоційної нестабільності). Чому переживати? Це чоловік, який сам вирішує, що робити, і хоче вирішувати за двох.

Запитує, звичайно, і в мене, що я хочу, але частіше чинить по-своєму. Загули з друзями та пригоди, зневажливе ставлення до свого життя та здоров’я — через це я не відчуваю стабільності, яку хочеться відчувати для створення сім’ї.

А він говорить про дитину, сім’ю. Звичайно, обіцяє, що все буде інакше, що перестане гуляти. Ми різні, як лід та полум’я. Стосунки ці тривають кілька років. Щоб не склалося враження, що йдеться про підлітка, нам близько 30 років.

Весь цей час ми продовжували спілкуватися з першим чоловіком. Близьких зустрічей не було, спілкувалися як друзі. Бачились ще рідше, ніж раніше. У його житті за цей час ніхто не з’явився.

Нещодавно він відновив залицяння та дав зрозуміти, що я йому потрібна. Іскра, як і раніше, не з’явилася, але спілкування стало теплішим. Він знаходить більше часу, щоб зустрітися. Ми стали частіше спілкуватися, ніж колись зустрічалися. Мені з ним спокійніше, надійніше.

Я стала впевненіше почуватися, заспокоїлася, покращилися інші сфери життя. З цим чоловіком у нас однаковий світогляд, освіта, інтереси.

І отак я зараз зависла між двома. Стосунки у мене у всіх сенсах цього слова з двома. А вибір зробити треба. Не виходить. Думала, час потягну, видно буде. А час нічого не показує.

Виникала думка, що якщо такий вибір потрібен, значить, нікого не люблю. Думала третього знайти, а двох відпустити. Але я не уявляю близькості з кимось ще. Все-таки хочу залишитися з одним із двох, а з ким, зрозуміти не можу. Мені подобаються обидва почуття до обох є. Це, мабуть, не кохання, хоча хто знає.