У мене троє дітей, є своя маленька, але горда ТОВ. І мені не допомагали мама з татом, я ніде не крав грошей, щоб зробити фірму, але до мене всі ставляться як до дитини. А все через миле обличчя, на якому немає зморшок, але підозріло багато веснянок. Все це солодке неподобство більше схоже на фізіономію підлітка, у якого тільки-тільки зійшли прищі

Коли тобі за тридцять, але чомусь ніхто не вірить.

Не буду довго про себе розповідати. Розповім коротко. Але яка різниця? Якщо ви мене в наступний раз зустрінете, то сприймете за звичайного старшокласника, хоча насправді мені 33 роки.

У мене троє дітей, є своя маленька, але горда ТОВ. І мені не допомагали мама з татом, я ніде не крав грошей, щоб зробити фірму, але до мене всі ставляться як до дитини. А все через миле обличчя, на якому немає зморшок, але підозріло багато веснянок.

Все це солодке неподобство більше схоже на фізіономію підлітка, у якого тільки-тільки зійшли прищі.

Не знаю кого звинувачувати напевно, це все гени і здоровий спосіб життя. Але мене це знатно виводить з себе.

Нещодавно пияка у мене намагався віджати 20 гривень на пиво. Подумав, що я школяр. Почав розпускати руки і в підсумку я його скрутив.

Старенька сусідка досі цікавиться успіхами в навчанні. Неначе вона не бачить, що у мене 3 карапуза. Схоже це такий вид старечого троллінгу.

Але недавно зовсім добили. Сиджу спокійно, п’ю каву, вдупляю в те, що мені намалювали в проектному інституті.

Якимось чином вони переплутали “шт” і “1000 шт”, тому за кошторисом цегли вистачить тільки на хрін собачий, а не на фасад.

Чекаю появи кандидата.

Відчиняються двері. Заходить жінка років 40. Ні доброго дня, ні самі знаєте що, плюхається в крісло навпроти. Злегка задирає мініспідницю і підтягує панчохи.

– Ну чо ти вирячився? Збігай за директором. У мене призначено.

– Гаразд.

Беру чашку з залишками кави. Доходжу до кухні. Кладу чашку в раковину і повертаюся.

– Ну здрастуйте! Я директор.

– З-д-д-р…

І вискочила з кабінету, немов її окропом обдало.

Ну і поговорили

Ба-дум-тсс

Найсмішніше, що якась подібна дивина відбувається постійно.

Related Post

У тих відносинах було все: від загроз і розборок з дільничним до суду і переїзду в інше місто.У тих відносинах було все: від загроз і розборок з дільничним до суду і переїзду в інше місто.

Коли мені перевалило за 33 роки, я усвідомила, що в моєму житті більше не буде романтики, божевільного кохання, поганих вчинків і … Як же я помилялася! У 28 років я

Ось скільки з тобою живемо, а ти все жартів не розумієшОсь скільки з тобою живемо, а ти все жартів не розумієш

Я розлучена, мій перший шлюб був невдалим. Навіть згадувати про нього не хочеться. Я вже думала, що більше заміж не вийду. Але потім я зустріла Андрія. Він здався мені зовсім