У мене є два коханці при живому-то чоловікові … І таке можливо!

На жаль і таке можливо, так. Я живу зі своїм чоловіком бо люблю його. Не тією сильною любов’ю, яка була в перші роки відносин … а тихою розумною любов’ю, якщо, звичайно, так можна висловитися.

Але після 15 років спільного життя інтерес чоловіка до мене практично зник. Кидати його через це я не мала намір. Тому в моєму житті з’явився коханець.

Я не шукала відносин на стороні … Вони самі мене знайшли. Після цього у нас була перерва в стосунках. Я вже підійшла до пошуку наступного коханця на тверезу голову.

Знайшла. Через час перший коханець теж повернувся. Тепер доводиться поєднувати чоловіка, першого коханця і другого.

Чоловік нічого не знає про те, що у мене є стосунки на стороні. Сподіваюся, що ніколи і не дізнається.

Я не хочу нічого говорити поганого, але чого очікував чоловік, коли залишив кохану на голодному пайку ?!

А ви маєте коханців / коханок на стороні?

Related Post

Раніше у мене не було часу на особисте життя, а тепер немає часу на роботуРаніше у мене не було часу на особисте життя, а тепер немає часу на роботу

Через карантин я знову почала палити. Нервую постійно через все: ситуації з старим батьком, ситуації з роботою … Тепер в день палю по півтори пачки. За квітень отримала 3000 грн.

Моєму діду вирішив помститися якийсь юнакМоєму діду вирішив помститися якийсь юнак

Таку історію розповіла мені моя бабуся, царство їй небесне. Вона трапилася в кінці п’ятдесятих років. Жили вони в той час з моїм дідом в їхньому селі. І ось якось сиділи

facebook