Перейти до вмісту

У мене є дві подруги, які постійно приходили в гості до нас з чоловіком, через якийсь час я почала підозрювати чоловіка в зраді, як виявилося інтуіція моя спрацювала вірно, але що тепер робтти не знаю

  • від

Почну з початку. Нам з чоловіком по 29 років, є 2 дітей, 7 і 1,5 року. Ми переїхали в інше місто, почали спілкуватися з сусідами (назвемо їх Марина (у неї 2 дітей, розлучена) і її подруга Катя (теж 2 дітей, заміжня).

З чоловіком стосунки були завжди на 5 +. А цього літа. Загалом почала Катя з чоловіком і Мариною до нас в гості часто приходити зі мною поговорити, Потім почала мого чоловіка про допомогу просити, йому це не подобалося і в нас почалися сварки.

Через 3 місяці я почала здогадуватися про зв’язок коханого з Мариною. Взяла роздруківку розмов. Тепер я впевнена на 100 %, чоловік заперечував. і тут Катя підлила масла в вогонь, сказала, що я зрадила з її чоловіком (це не правда, я ніколи не зраджувала. чоловік звичайно знаючи мене і всі обставини не повірив, але жартував).

Через 1 -2 тижні він зізнався в зраді, я його вигнала. Приходив до дітей, жив з Катею. Так було близько місяця. Потім прийшов, сказав, що любить, не може без нас і т.д. я пробачила, бо дуже його люблю.

Та й у відносинах на той момент дуже була винна, постійно виганяла за найменший косяк (затримався на роботі, допомагав другу, а вдома кран капає, або загуляв з друзями після роботи).

Загалом все добре у нас – відносини стали налагоджуватися, АЛЕ СЬОГОДНІ він дивно розмовляв по телефону зі мною (був на роботі і приїде тільки на вихідні) ніяких зая, киця, цілую не було.

Сказав, що з братом, тому я взяла роздруківку дзвінків. І з його номера за сьогоднішній день 3 викликів КАТІ !!!

Він не міг їй дзвонити, тільки сама Катя (я так вважаю). Чоловікові нічого не сказала – не хочу сварок по телефону. Тепер не знаю, що робити.

Говорити? Або зробити вигляд, що не знаю? Новий рік відзначили добре, будуємо плани на майбутнє, плануємо дитину.

Може я накручую? Підкажіть, як вчинити?
Сказати чоловікові про роздруківку?