У мене є старша сестра і я вчилася маніпулюванню чоловіками у неї. Вона завжди говорила, що чоловік повинен побігати за тобою. Якщо дівчина занадто доступна і зрозуміла, то апріорі не цікава нормальному мужику

Зробила перерву в стосунках і … дуже довготривалу перерву…
Пишу цю історію швидше для дівчат, щоб не повторювали моїх помилок. Мужиків все одно не переробити, а ось ми можемо якось скоригувати свою тактику.

У мене є старша сестра і я вчилася маніпулюванню чоловіками у неї. Вона завжди говорила, що чоловік повинен побігати за тобою. Якщо дівчина занадто доступна і зрозуміла, то апріорі не цікава нормальному мужику.

На третьому курсі стала жити разом з чоловіком. Він був старший за мене на 4 роки, вже працював. Було все: сварки, скандали, безумства. Було не нудно, коротше. Але, знаєте, я любила його, та й зараз люблю. Люблю дуже сильно. І якось я зробила одну велику дурість – під час сварки сказала, що на час з’їжджаю від нього. Зараз вже навіть не пам’ятаю через що посварилися. Навіть не пам’ятаю причину цього вчинку. Смішно, але якось не дуже.

Пам’ятаю лише мотив. Я думала, що він побуде на самоті, занудьгує і приповзе просити вибачення.

Минув тиждень, ще один і ще … Вже два місяці живемо не разом. Тепер навіть і не знаю … Як до нього повернутися, щоб це не виглядало надто вже ганебно. Він мене з соціальних мереж не видаляв, ніде не блокував. Але не дзвонить. Я теж не дзвоню.

Але щовечора заходжу до нього на сторінку в ФБ. Перевіряю, не завів він собі кого-небудь. Ще не завів. А може і завів, та тільки не світить її в соцмережах.

На минулих вихідних зіткнулася з ним в торговому центрі, він мене поцілував, але якось по-дружньому … в щічку, поцікавився про життя і пішов. От і все. Змусила, блін, ревнувати. Просто порвала стосунки і все. Дуже вже хочеться до нього повернутися, та тільки тепер не знаю … Як це зробити?

Related Post

Як перестати відчувати ломку від бажання «пиляти» фотки?Як перестати відчувати ломку від бажання «пиляти» фотки?

Періодично виникає сильне бажання викладати фотографії в Мережу, щоб отримувати приємні коментарі та лайки друзів. Я люблю фотографуватися, і у мене багато непоганих фотографій в телефоні, які мені подобаються, але

Уже місяць, як ми одне з одним порушуємо самоізоляціюУже місяць, як ми одне з одним порушуємо самоізоляцію

Викладу і я свою історію на хвилі постів про знайомства. Працюю в консервному цеху. У квітні нас перевели на цілодобовий режим. Шеф виграв великий тендер. Поки інші відпочивали, ми працювали

facebook