У мене є свої правила. Я їх називаю своїм кодексом коханки. Правила нескладні, їх дуже просто запам’ятати … але дуже важко дотримуватися. Напрацьовувала їх протягом 5 років…

Кодекс коханки: 7 правил дуже поганої дівчинки…

Хочу поділитися напрацюваннями, які я напрацьовувала протягом 5 років.

У мене є свої правила. Я їх називаю своїм кодексом коханки. Правила нескладні, їх дуже просто запам’ятати … але дуже важко дотримуватися.

1. Я ніколи не підтримую чоловіка, якщо він поливає брудом свою дружину. Зазвичай перекладаю тему на щось інше. Тут просте правило: якщо не любиш, то розлучайся. Нічого жити з людиною, яку ненавидиш. Інакше це просто така риса людини: говорити гидоти за спиною у людей. Впевнена, він буде говорити гидоти і про вас.

2. Ніколи не підлаштовуватися під чоловіків. Одного разу я намагалася бути такою собі “Няшка” і “стелитися” перед чоловіком. Ті відносини були просто жахливими. Чоловік тоді маніпулював мною і розрив був дуже болючим. Все одно чоловіки цього не цінують і через якийсь час починають просто сприймаюти вас як належне.

3. Не афішуйте своїх відносин. Навіть подруги нічого не знають про моє особисте життя. Ні, вони, звичайно, знають, що у мене є хтось, але я їм ні разу не показувала фотографії своїх коханців. Бо це їх не стосується.

4. Не вимагайте. Я ніколи не вимагаю похвали або подарунків. Адекватні чоловіки самі дарують подарунки і не для того, щоб “купити” мене. Ви завжди відчуєте різницю.

5. Квартира повинна бути ідеально чистою. Завжди! Якщо у вас адекватний чоловік, то він не буде зустрічатися з замазурою або грязнулею.

6. У морозилці повинна бути заморожена піца. Я ще жодного разу не зустрічала чоловіка, який би не любив піцу. Навіть вміти готувати не потрібно. Запихаєте піцу в духовку …

7. Ніколи не лягайте у ліжко з дурними чоловіками. А від нерозумних чоловіків завжди можна чекати чого завгодно. У мене лише одного разу були відносини з дурником. У результаті все закінчилося дуже сумно.

Related Post

Чому син спілкується тільки з дівчатками?Чому син спілкується тільки з дівчатками?

Синові 10 років. Мене турбує, що він майже не дружить з однокласниками-хлопчиками. В основному з дівчатками. У ляльки не грає, звичайно, але те, що йому з дівчатками цікавіше, наводить на

Я не вірила нікому з цієї сімейки, але виявляється яблуко від яблуньки падає дуже далекоЯ не вірила нікому з цієї сімейки, але виявляється яблуко від яблуньки падає дуже далеко

Мені було 20 коли я завагітніла, я вважала що маю надійного хлопця, який за мною і в вогонь і в воду і в пологовий за двійнею. Але не тут було.