У мене є єдиний син Іван, якого я дуже люблю і бажаю йому лише добра. Але мені настільки не подобається його наречена, що я змушена влізти в його відносини

Я вважаю, що в нас цілком інтелігентна родина. Мій чоловік директор школи, я працюю там-таки психологом. Сина ми вивчили на економіста. Він був вихованою людиною, без поганих звичок. Я дуже ним пишаюся, завжди підтримую його рішення.

Близько двох місяців тому син познайомив нас зі своєю дівчиною Оксаною. Що він у ній знайшов, досі не можу зрозуміти. Вона не красуня, трохи недолуга, носить зухвалі речі. Оксана закінчила училище, мама в неї пенсіонерка, тато п’є. Вважаю, що вона взагалі не підходить нашому синові.

Того ж вечора, коли Оксана пішла, я висловила свою думку щодо неї. Відразу сказала, що вона не підходить, йому буде важко з нею, оскільки вони мають абсолютно різне виховання.

Син просто озвірів. Кричав, що любить її, вона добра та любляча, а я просто лізу куди не просять. Я зітхнула, але вирішила не відступати.

Син продовжив водити до нас у дім свою пасію. Каже, щоб я звикала. Мовляв, мені треба до неї придивитися, і тоді я побачу, яка вона хороша людина. Але, якщо чесно, у мене нічого не виходить.

Нещодавно вона зголосилася помити посуд після обіду. Мало того, що погано вимила, мені довелося перемивати, так забила відходами весь злив, раковину залишила масною, на столі крихти.

Розмовляти мені з нею нема про що. Запитую як навчалася у школі, відповідає: та так. Цікавлюся, чому не пішла вчитися далі, каже: ну, не знаю. Про що з нею можна розмовляти взагалі, не уявляю.

І найстрашніше, син нещодавно оголосив, що вирішив з нею одружитися. Тут я не витримала, й висловила своє ставлення до їхнього одруження, звісно воно було негативним. Вони пішли на орендовану квартиру, гонорово грюкнувши дверима.

Я вирішила взятися за власне розслідування. Повинна я знати з ким зв’язується мій син? Насамперед без попередження, поїхала до селища, звідки Оксана родом. Її будинок – це невисока споруда, зі старими дерев’яними вікнами.

Маму Оксани я знайшла на городі, вона полола буряк. Я їй розповіла, хто я, але жодної реакції у відповідь не побачила. У мене склалося таке враження, що вона просто хоче позбутися дочки.

Звичайно, мені шкода Оксану. У її родині важке матеріальне становище, батьки не стежать за її вихованням, але бачити її в ролі невістки не хочу.

Я зробила кілька фотографій будинку, та відправила, з уїдливими зауваженнями, синові. У відповідь була тиша. Вирішила діяти далі. Пройшлась селищем, попитала сусідів про моральний стан Оксани.

Мені сказали, що вона водила парубків, любить погуляти. Написала з цього приводу повідомлення до сина, мовляв, чи знає він про це. Чекаю на реакцію.

Чоловік каже, що я просто ревную. Можливо, але вважаю, що більш виховану дівчину я сприйняла б набагато легше. Як мені здихатися такої невістки? Можливо хто дасть пораду? Бо з нею у сина немає щасливого майбутнього!

You cannot copy content of this page