У мене зіпсувалися стосунки з матір’ю та молодшою ​​сестрою. На цей час ми практично не спілкуємось. Я вважаю, що сестра та мати зруйнували шлюб мого сина

Останнім часом у нашій родині постійні скандали. У мене зіпсувалися стосунки з матір’ю та молодшою ​​сестрою. На цей час ми практично не спілкуємось. Я вважаю, що сестра та мати зруйнували шлюб мого сина.

Раніше ми були дружною родиною. На весілля сина з’їхалися родичі з усієї країни. Урочистість була пишною і веселою. Через те, що молодим не було де жити, моя мати дозволила їм в’їхати до свого другого будинку.

Вона володіє двома будинками. Один знаходиться за містом, й вона в ньому живе, бо там велика ділянка землі, де можна вирощувати її улюблені помідори. Другий будинок розташований у центрі міста, але він невеличкий, проте з маленьким садом. Саме його вона надала моїм дітям.

Молодята в’їхали в будинок відразу після весілля, а ми з родичами подарували їм  необхідні меблі та техніку. Все було дуже добре. Невдовзі подружжя почали говорити про первістка. Але не судилося.

 

Мої діти жили у будинку близько двох років. За цей час стала повнолітньою старша дочка сестри, її дитина від першого шлюбу. Теперішній чоловік не любить її доньку, тому почав тиснути, щоб вона після свого повноліття з’їжджала до бабусі, чи на орендовану квартиру.

У цей момент напевно й дозрів план щодо руйнування родини мого сина, про який я навіть не здогадувалася. Мати почала регулярно відвідувати мого сина з невісткою. То їй потрібно щось забрати з дому, то лічильник треба подивитися, то просто проходила повз.

Спочатку вони терпіли, потім почали виказувати мені, що мати не дає їм жити. Я спробувала поговорити із нею. Відбувся скандал, і мати сказала, що це її будинок, і вона може приходити до нього коли хоче, а якщо молодим щось не подобається, то можуть з’їжджати.

Син з’їжджати відмовився, адже на той час вони вже зробили ремонт, поставили новий паркан. І знову ж таки, мати завжди казала, що будинок залишиться моєму сину, тому вони почали вкладати в нього гроші. Почалися скандали.

Мати почала не просто приходити до будинку, а наводити там свої порядки. Якось прийшла до них, коли вони зустрічали гостей. Звісно, ​за столом були голосні розмови, молодь пила, та веселилася. Мати відразу звинуватила сина в тому, що він притягнув до її будинку сумнівний натовп, а невістку обізвала гулящою.

Загалом за кілька місяців невістка подала на розлучення. На цей час син живе зі мною, а невістка також повернулася до батьків. Вони навіть не розмовляють один з одним.

До того будинку в’їхала дочка сестри, і як розповідають сусіди: водить хлопців, влаштовує гучні вечірки. Я кілька разів лаялася з цього приводу з матір’ю та сестрою, потім облишила, та більше не спілкуюся з ними.

Ось так, щоб надати житло своїй онуці, моя мати зруйнувала шлюб онука. Як мені після цього з нею спілкуватися? Та й не знаю чи варто! Можливо є які поради?

You cannot copy content of this page