fbpx

У мого чоловіка є подружка, при чому вони спілкуються дуже близько, я іноді ревную, а він цього не розуміє

Існує дві прямо протилежні думки щодо дружби між чоловіком і жінкою. Одні впевнені, що на дружбу стать людей не впливає, другі вважають, що природа рано чи пізно візьме своє і «споріднені душі» зрештою виявляться в одному ліжку.

Особисто я ставлюся до других, а мій чоловік – до перших. І у нас з цього приводу є деякі «суперечки».

Одна моя подруга явно щільно цікавиться моїм хлопцем і мені робити вигляд, що я вся така сучасна і просунута, зовсім не хочеться. Справа не в тому, що я не довіряю йому, але я впевнена, що він до кінця не усвідомлює всю глибину жіночої підступності і сам того не бажаючи може не встояти і зруйнує тим самим наші відносини, якими я дорожу і за які готова боротися.

Ревнощі – це, звичайно дріб’язково, але коли мова йде про різностатеву дружбу, припускати найгірше буде не зайвим. Проблему краще попереджувати, ніж потім розсьорбувати її наслідки.

Жодного разу не зустрічала в житті чоловіка, для якого була б важлива дружба з жінкою. Зазвичай, вони взагалі не вважають це чимось важливим, на відміну від своєї «справжньої чоловічої дружби».

Більш того, не ображений життям чоловік, який намагається самоствердитися за рахунок кількості укладених в ліжко, ніколи не вибере жінку в якості кращого друга – занадто сильна різниця в світогляді на одні і ті ж речі.

Якщо у чоловіка є серйозні стосунки, спілкування з підозрілою гарненькою «шукачкою пригод» йому зовсім ні до чого. І організовувати «враження» така «шукачка» повинна не на зайнятого чоловіка. Адже він не холостий і вільний «мачо», у нього є зобов’язання і він повинен вести себе відповідно, в т.ч. піклується про почуття та переживання коханої. Якщо він, звичайно, дорожить поточними відносинами.

І справа тут не в вульгарних ревнощах, а в повазі до відносин і своєї дівчини. Якщо їй це не подобається, значить, варто прислухатися до її думки і не йти напролом. Тим більше що у неї є підстави переживати і нервувати.

Особисто я не можу бути спокійна, якщо моєму хлопцеві пізно ввечері дзвонить  дівчата, нехай навіть «з робочого питання». Робота повинна залишатися на роботі і не бути приводом для зав’язування відносин з невільним чоловіком.

Чи мають право «невільні» люди на спробу зав’язати дружбу з особою протилежної статі? Або вони цим повинні пожертвувати заради спокою своєї другої половинки?

Related Post

“Все своє життя я закохуюся у Наталь!”,- сказав у котрий раз Леонід“Все своє життя я закохуюся у Наталь!”,- сказав у котрий раз Леонід

Два роки тому в моєму житті ось уже вкотре з’явилася чергова Наташка. Не знаю, може це ім’я якось пов’язано з моїм або підписано кимось зверху, але дівчата з цим красивим

На прохання батька одружився не на тій, кого любивНа прохання батька одружився не на тій, кого любив

Я вчитель, і раптово закохався в свою ученицю. Коли вона закінчила школу, досягла повноліття, я зізнався їй у почуттях. Спочатку вона мене відкинула, але я не здавався. Минув час. Ми