fbpx

У мого чоловіка є старший рідний брат, який вже одружений близько 9 років. Коли я побачила перший раз ось цю саму дружину, то у мене пробіг холодок по спині і я відразу зрозуміла, що я в її плани не вписуюся, адже вся увага була прикута до неї

Ця історія про перше випробування на шляху до щастя. Хочу поділитися з вами цікавою і тепер уже кумедною історією, яка сталася два роки тому. Зараз я вже простіше дивлюся на людей і на їх вчинки, адже своє здоров’я і нервова система дорожче, ніж пересуди!

З чоловіком познайомилася близько трьох років тому і ми тут же почали придивлятися одне до одного, проводити більше часу разом. Після перших місяців букетно-цукеркового періоду, ми вирішили жити разом і познайомитися з батьками.

У мого чоловіка є старший рідний брат, який вже одружений близько 9 років. Коли я побачила перший раз ось цю саму дружину, то у мене пробіг холодок по спині і я відразу зрозуміла, що я в її плани не вписуюся, адже вся увага була прикута до неї.

І ось ця особа вирішила позбутися мене в прямому сенсі цього слова, але, напевно, мій ангел-охоронець допоміг мені впоратися з цією проблемою і подолати її.

Виявляється, що невістка почала влаштовувати «випадкові зустрічі» моєму чоловікові з її подругою. Для мене це просто був шок.

Чоловік сміявся і говорив, що це неприємно, адже у нього є я і любить він тільки мене, та й взагалі на ці приколи не варто звертати увагу. Я була в люті, хоча намагалася цього не показувати. Навіть не знаю, як мені це вдавалося!

І ось в черговий раз на дівич-вечорі, в розмові я чую розповіді про ту невістку, її родину і мене як би облило холодною водою. Невже бувають такі збіги?

Виявляється, що та подруга, з якою знайомили мого коханого виявилася моєю подругою. Ось це поворот ситуації! Звісно, ніхто ні про що не підозрював і не знав крім мене і коханого!

Я навіть не знаю, як саме все вирішилося, але я точно зробила висновок, що довіряти людям не можна, навіть якщо вони твої нібито «родичі»!

Related Post

У дівчини Аліни, яка мені подобається є хлопець, але вона все одно зі мною спілкуєтьсяУ дівчини Аліни, яка мені подобається є хлопець, але вона все одно зі мною спілкується

Познайомився в університеті з дівчиною. На великій перерві вона сиділа біля розкладу, а я підійшов подивитися, яка наступна пара. Насправді я давно її помітив. Вчуся вже на 3 курсі, а

Під часа карантину познайомилася з хлопцем на даху свого будинкуПід часа карантину познайомилася з хлопцем на даху свого будинку

Побачення на даху будинку мого. Перше моє побачення відбулося на даху власного будинку. Під час самоізоляції так дістало сидіти вдома – хоч на стіну лізь. Але я полізла як говорять на