У мого чоловіка залежність від комп’ютерних ігор

Ми з Артемом познайомилися в соціальних мережах. Стали зустрічатися, я одразу зрозуміла, що люблю його і хочу бути разом. Ми одружилися, і тоді я навіть замислювалася, що доведеться зіткнутися з тим, що він весь вільний час сидітиме за комп’ютером, не цікавлячись більше нічим.

Прошу його допомогти — марно, чую вже відоме «зараз». Але минає не одна година, а він як сидів, так і не збирався нічим більше займатися, окрім як грати у комп’ютер.

Я багато разів пояснювала йому, що мені самотньо вечорами і прикро, що він так активно спілкується з іншими, а я все роблю сама і навіть поговорити до пуття з ним не можу — він увесь час у навушниках.

Тепер, коли я роблю йому зауваження, він починає сердитися і каже, що я його контролюю і ревную, мовляв, хочу, щоб він ні з ким не познайомився, як зі мною. І на завершення каже, що він же має право відпочити після роботи.

Виходить, що мені не потрібен відпочинок чи його допомога? Адже в нього теж мають бути в сім’ї свої обов’язки. А що я робитиму, коли у нас буде дитина? Разом щось робити майже перестали, можна хоча б сходити кудись, просто у парку погуляти чи посидіти у кафе.

Подруга радить відстежувати його контакти та повідомлення в соцмережах, інакше він знайде когось іншого, а я й не знатиму. Не дарма ж, він зі мною познайомився таким чином, отже, має комплекси та проблеми у спілкуванні з людьми, і можливо занижену самооцінку.

Мама навпаки сказала, що він просто лінивий і егоїстичний, і поки немає дітей, я повинна розлучитися з ним. Їм легко просто давати поради, а я його люблю, ми разом вже дуже давно і я не хочу втрачати те що маю. Хочу лише трохи уваги, але він не хоче цього зрозуміти. Вже не знаю, що робити, може у нього комп’ютерна залежність? І як мені з цим боротись?

Related Post

Донька постійно обманює мене і не хоче нічого робитиДонька постійно обманює мене і не хоче нічого робити

Питання стосується моєї доньки, їй 18 років, у лютому виповниться 19. З самого дитинства вона пасивна, нічого не хотіла у житті. Я боролася із цим, як могла. Зараз моїх сил

Подруга каже, що він просто абьюзерПодруга каже, що він просто абьюзер

Якщо коротко, то мова йшла про затяжні відносини (11 років) у листуванні і з рідкісними зустрічами в реальному житті. Закінчився той мій лист питанням, як мені поводитися при зустрічі через

Донечка Олега кричала: – Татко!… Але пробігла повз Олега до іншого чоловікаДонечка Олега кричала: – Татко!… Але пробігла повз Олега до іншого чоловіка

В його очах я бачила весь світ, в його очах кольором океану, було багато болю, він дивився, мовчав, він зробив мене сенсом свого життя, але так безглуздо мене втратив. Під