У мого хлопця 42-річна коханка, яку він ховає

Почну з того, що я майже не зустрічалася з хлопцями – вся справа в моїй роботі та кар’єрі, коротко кажучи, вся в роботі, ніколи не було думати про особисте життя. У результаті у 26 років я незаміжня, але з кар’єрою.

Нещодавно зустріла молодика і закохалася в нього по вуха. Зустрічалися ми недовго, лише 4 місяці. Він казав, що любить, ми планували все серйозно, аж до спільного проживання. Але все змінилося за лічені дні.

Спочатку я випадково знайшла повідомлення в його телефоні приблизно такого змісту: “Мій улюблений котик, я дуже за тобою скучила”. На моє питання, хто це йому написав, зрозумілої відповіді не було. Його ставлення до мене відразу змінилося, і в результаті він заявив, що ми більше не будемо разом.

Було боляче і прикро, я неодноразово плакала в подушку, але знайшла в собі сили видалити його номер і не дзвонити. Він теж мені більше не дзвонив. Я його забула, почала жити звичайним життям як раніше.

Минуло 3 місяці. Надходить мені спочатку повідомлення від нього, далі почалися дзвінки. У результаті все знову закрутилося, але я знову випадково побачила, що він пише невідомій жінці, називаючи її “улюбленою”. І я вирішила дізнатись, хто вона така. Краще б я цього не робила.

Виявилося, що їй 42 роки (при тому, що йому 27), вони жили разом кілька місяців, але потім вона сама його вигнала з невідомої мені причини. Вона у розлученні, двоє дорослих синів. Покопавшись у соцмережах, я знайшла її фото і була просто приголомшена – як молодий привабливий і безглуздий чоловік може на неї взагалі дивитися? !

Хотілося скандалити, але я стрималася. Ніяк не показала, що все знаю. Ось тільки не розумію його мотивів, навіщо зі мною починати було будувати стосунки, тим більше їх відновлювати, якщо у них таке кохання.

Можливо, причина в тому, що він дуже хоче дитину, а дітей вона вже не народить. Він хоче, щоб я завагітніла, але не знає, що я п’ю пігулки таємно від нього. Запитує постійно, чи немає затримки.

Вивести його на відверту і чесну розмову дуже важко, але одного разу я все ж таки набралася сміливості і запитала, як поживає його «улюблена». Він відповів, що давно з нею не спілкується і що вона йому абсолютно не потрібна і дуже любить він тільки мене.

Я ніяк не наважуся піти, кинути все до дідька і не тріпати собі нерви. Чи залишити все як є? Просто, не знаю, кохання це чи ні, але я готова пробачити йому все. Але не впевнена, що він справді кине свою мадам, а не сховає її в черговий раз краще.

Related Post

Сиджу реву. Дочка? Пішла до батька, грюкнувши дверимаСиджу реву. Дочка? Пішла до батька, грюкнувши дверима

Ми з Іваном на кухні були, коли дочка зі школи повернулася. — Мам, тут твої ключі в передпокої валяються, я їх в сумку покладу. — Кілька хвилин була тиша, а

15 років все було добре, а тепер він раптом згадав мою зраду15 років все було добре, а тепер він раптом згадав мою зраду

Моя зрада сталася, коли ми з чоловіком ще зустрічалися. Ми з ним сильно посварилися і я, образившись, пішла з подругами на концерт. Крім подруг, там ще були і хлопці. Після