У мого хлопця Ігора виявилося “рильце в пушку”, ревнував мене, як скажений, а сам виявився зрадником

Я по натурі – людина не ревнива. Це не означає, що мені плювати на партнера, просто вважаю за краще довіряти людині і не надумувати. Тим більше, коли зовсім немає приводів для занепокоєння. Дехто примудряється його знайти на порожньому місці.

Ревнощі – взагалі руйнують почуття. Вони перетворюють людей в справжніх параноїків, роблять злими і агресивними. Звідки я це знаю? Сама зіткнулася з таким. Зустрічалася я якось з хлопцем. Все було здорово, поки не почалися його бездумні напади ревнощів.

Коли я спілкувалася з представниками чоловічої статі (друзями або колегами), у нього починалася істерика, усюди бачив брехню.

Зради прямо витали в повітрі. Заспокоїти його вдавалося не завжди. Він міг обізвати мене, психанути, накричати, а потім слізно вибачатися. Спочатку я намагалася з’ясувати, в чому справа.

За його розповідями, його колишня йому зраджувала, тому він став з такою недовірою ставитися до всіх. Я шкодувала його, зі шкіри геть лізла, щоб він мені довіряв і відчував себе в стосунках комфортно.

Через півроку випадково з’ясувала, що цей негідник зраджував мені досить часто, навіть профіль в додатку знайомств у нього був. Так що не вірте всьому, хто ревнує, може, у них просто у самих “рильце в пушку”!

You cannot copy content of this page