У мого хлопця Ігора виявилося “рильце в пушку”, ревнував мене, як скажений, а сам виявився зрадником

Я по натурі – людина не ревнива. Це не означає, що мені плювати на партнера, просто вважаю за краще довіряти людині і не надумувати. Тим більше, коли зовсім немає приводів для занепокоєння. Дехто примудряється його знайти на порожньому місці.

Ревнощі – взагалі руйнують почуття. Вони перетворюють людей в справжніх параноїків, роблять злими і агресивними. Звідки я це знаю? Сама зіткнулася з таким. Зустрічалася я якось з хлопцем. Все було здорово, поки не почалися його бездумні напади ревнощів.

Коли я спілкувалася з представниками чоловічої статі (друзями або колегами), у нього починалася істерика, усюди бачив брехню.

Зради прямо витали в повітрі. Заспокоїти його вдавалося не завжди. Він міг обізвати мене, психанути, накричати, а потім слізно вибачатися. Спочатку я намагалася з’ясувати, в чому справа.

За його розповідями, його колишня йому зраджувала, тому він став з такою недовірою ставитися до всіх. Я шкодувала його, зі шкіри геть лізла, щоб він мені довіряв і відчував себе в стосунках комфортно.

Через півроку випадково з’ясувала, що цей негідник зраджував мені досить часто, навіть профіль в додатку знайомств у нього був. Так що не вірте всьому, хто ревнує, може, у них просто у самих “рильце в пушку”!

Related Post

Як навчити маму радіти життю?Як навчити маму радіти життю?

Зазвичай люди скаржаться на проблеми з мамою, з якою немає теплих відносин, любові, взаєморозуміння. У мене ж з мамою відносини дуже близькі. Можливо, навіть занадто. Ми з чоловіком живемо окремо,

Якщо хочете вийти заміж у 20 років, то повірте мені, це погана ідеяЯкщо хочете вийти заміж у 20 років, то повірте мені, це погана ідея

Це погана затія. Насправді ви просто від чогось тікаєте. Я в свої 20 років хотіла жити хоч де-небудь, аби тільки не вдома. Матері у мене не було, а батько часто

В якому випадку відносини з рідною сестрою можуть зіпсуватися безповоротноВ якому випадку відносини з рідною сестрою можуть зіпсуватися безповоротно

Ми з сестрою народилися в невеликому містечку. Тому з самого раннього віку батьки вбивали нам в голову, що ми повинні стояти горою одна за одну, не сподіваючись на інших людей.

facebook