fbpx

У мого хлопця Ігора виявилося “рильце в пушку”, ревнував мене, як скажений, а сам виявився зрадником

Я по натурі – людина не ревнива. Це не означає, що мені плювати на партнера, просто вважаю за краще довіряти людині і не надумувати. Тим більше, коли зовсім немає приводів для занепокоєння. Дехто примудряється його знайти на порожньому місці.

Ревнощі – взагалі руйнують почуття. Вони перетворюють людей в справжніх параноїків, роблять злими і агресивними. Звідки я це знаю? Сама зіткнулася з таким. Зустрічалася я якось з хлопцем. Все було здорово, поки не почалися його бездумні напади ревнощів.

Коли я спілкувалася з представниками чоловічої статі (друзями або колегами), у нього починалася істерика, усюди бачив брехню.

Зради прямо витали в повітрі. Заспокоїти його вдавалося не завжди. Він міг обізвати мене, психанути, накричати, а потім слізно вибачатися. Спочатку я намагалася з’ясувати, в чому справа.

За його розповідями, його колишня йому зраджувала, тому він став з такою недовірою ставитися до всіх. Я шкодувала його, зі шкіри геть лізла, щоб він мені довіряв і відчував себе в стосунках комфортно.

Через півроку випадково з’ясувала, що цей негідник зраджував мені досить часто, навіть профіль в додатку знайомств у нього був. Так що не вірте всьому, хто ревнує, може, у них просто у самих “рильце в пушку”!

Related Post

Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?

Мені недавно виповнилося 70 років, але в душі я відчуваю себе набагато молодше і дуже хочу сім’ю після 12-річного вдівства. Всі кривляння і зваблення чоловіків мені огидні, бо ровесники мене

Монети, які знаходила Ганна на підлозі виявилися “платою” за життя від тих істотМонети, які знаходила Ганна на підлозі виявилися “платою” за життя від тих істот

Коли дівчина знімала житло, то була впевнена, що монети які вона знаходить на підлозі залишилися від колишніх господарів. Коли переїхала в квартиру під ремонт, то знову знайшовши монети подумала, що будівельники