fbpx

У моєї бабусі забрали двох дітей, але вона завжди вірила, що ще побачить їх. Якось їй наворожив сліпий мудрець, що з її дітьми справи майже добрі

Ця історія сталася з моєю прабабусею, в роки війни. У неї було четверо дітей і коли німці увірвалися в село, то лютували немилосердно. Одним з випробувань для народу того часу було примусове посилання молоді до Німеччини.

У прабабусі відібрали двох старших діток – дівчинку сімнадцяти років і синочка чотирнадцяти. Не буду описувати весь цей жах. Вважаю, що здогадатися не складно в якому стані була жінка у якої відібрали її дітей. Бабуся впала, за її словами – “в ступор”. Ходила як робот, ніяких емоцій і жити їй не хотілося.

Сусідка бачила все і співчувати горю – порадила звернутися до провидця, але бабуся була людиною що вірить і відмовилася. Одного разу проходячи повз двір цього сліпого віщуна, вона почула звернене до неї: “За дочку не переживай – у господарів вона, нічого поганого їй не буде, а син. Його немає серед живих, але і серед мертвих він, теж, не числиться. Молись. ”

Бабуся прийшла в хату і як від сну прокинулася. У неї з’явилася, хоч слабка, але надія на зустріч зі старшими дітками. Сказане сліпим вона виконала – молилася скільки сил вистачало. Видно вимолила їх. Повернулися з Німеччини обидва.

Дочка, справді, жила у господарів і не постраждала, а ось син потрапив в Освенцим. Їх виносили звідти, дійсно вже практично, чи не живих. Ніхто і не думав, що виживе. Одразу відправили на реабілітацію, а потім вже додому. Коли він показав фото, зроблене при звільненні, то сестра побачила фото знепритомнілим – моторошне було видовище.

Багато неприємностей випало і на мою долю, але я завжди пам’ятаю слова своєї прабабусі, підтверджені її життям: “Ніколи не опускай руки – вихід є завжди!

Related Post

Моя тітка дуже добре ворожить на чаї, доходить до абсурду, дивиться в чашку і промовляє і раз: “А чого це у нього такий бардак-то в квартирі?” – а у людини вдома ремонт йде. Бачила абсолютно все, що на душі, про що думає, що в будинку людини і її минуле, і, спостерігаючи за нею, я дечому навчилася і на роботі, колегам теж дивилася на їх долю по чашкахМоя тітка дуже добре ворожить на чаї, доходить до абсурду, дивиться в чашку і промовляє і раз: “А чого це у нього такий бардак-то в квартирі?” – а у людини вдома ремонт йде. Бачила абсолютно все, що на душі, про що думає, що в будинку людини і її минуле, і, спостерігаючи за нею, я дечому навчилася і на роботі, колегам теж дивилася на їх долю по чашках

У моєму арсеналі чимало реальних містичних байок, не знаю, добре це чи погано, але ось вирішила з вами поділитися ще однією. Моя тітка дуже добре ворожить на чаї, доходить до