У моєї доньки почався складний перехідний вік

Моїй дочці тринадцять років, початок перехідного віку. Вона розумниця, талановита, але лінива і від цього у школи постійні проблеми. Вчителі скаржаться, що Аня знущається з них, не слухає на уроках, огидно поводиться.

Приходить на уроки не підготовлена, хоча вдома займаємось разом і зазвичай все добре, але на уроці вона ніколи відповідає. Коли я починаю її лаяти, каже: “А мені там нецікаво”. Про деякі предмети говорить, що це їй у житті не стане в пригоді, так що й нічого даремно витрачати час.

Я намагаюся пояснити дочці, що не обов’язково демонструвати своє ставлення до всіх, свою незалежність і водночас постійно створювати собі проблеми, а з цим, і мені. Такою поведінкою можна лише нажити собі неприємностей.

«Але я не маю наміру прикидатися» — якось відповіла дочка і образилася, що я її не розумію і слухаю лише вчителів, роблю так само як і вони. Але я просто боюся за неї, як вона житиме в майбутньому, наприклад в робочому колективі.

Чоловік сказав, щоб я перестала бігати до школи і вибачатися за доньку: «Вона сама створює проблеми, ось хай сама їх вирішує». Але я не можу так просто залишити все як є, і так уже вчителі незадоволені, що ми «не реагуємо», навіть рекомендували відвідати дитячого психолога. Мовляв, це не іграшки і треба серйозно ставитися до проблеми.

Я запропонувала Ані перевести її в іншу школу, але вона категорично відмовилася, сказавши, що має рацію і нікуди збігати не збирається. Мені здається, що в неї вже з’явився такий стиль поведінки, протестувати проти всіх і всього.

Подруг у неї також, можна сказати, немає. Вона надто прямолінійна і може сказати в обличчя все, що думає, і такою поведінкою лише відштовхує від себе друзів. Не знаю, що робити, залишається тільки сподіватися, що вона підросте і зміниться, зрозуміє, що так поводитися не можна. Або життя навчить її терпіти і бути дипломатичнішою у стосунках з оточенням.

Related Post

Став пригощати дику собаку, яка на мене кидалася, котлетами замість каменівСтав пригощати дику собаку, яка на мене кидалася, котлетами замість каменів

Став пригощати дику собаку котлетами замість каменів. Вечір. Повертаюсь додому. Увечері хоч око виколи – ліхтарі не працюють. Проходжу повз двох гаражів і через них вискакує на мене собака з

Якщо за три роки ви не зважилися на шлюб, то 90% ймовірність, що не зважитеся вже ніколи. Я не кажу, що це погано, просто це так.Якщо за три роки ви не зважилися на шлюб, то 90% ймовірність, що не зважитеся вже ніколи. Я не кажу, що це погано, просто це так.

Якщо зустрічаєтеся 3 роки і більше … Пора розбігатися? Помітила, що всі подруги, які зустрічалися з чоловіками більш 3-х років, в результаті до заміжжя так і не добиралися. Я розумію,

Я не хочу щоб чоловік спілкувався з дитиною від першого шлюбуЯ не хочу щоб чоловік спілкувався з дитиною від першого шлюбу

Ми познайомились на роботі. Він був одружений. Нещодавно народився довгоочікуваний малюк. Мені було майже 30 років. Я розчарувалася у стосунках і вже нічого не чекала. Ми просто почали спілкуватися. Він