У моєї прапрабабусі залишилася обручка. Вона переходила у спадок. Якось до моєї прабабусі, підійшла циганка і сказала, що на нашому роду псування і це зробила жінка, говорила ще про кільце. При цьому жодна з них не просила грошей, говорила і мовчки йшла

Хотілося б дізнатися вашу думку про цю історію. Попереджаю одразу, якщо не вірите, не пишіть коментарі, вся історія правдива!

Мені б хотілося отримати допомогу, а не звинувачення. Вже третє покоління мого роду, нас переслідують циганки з однаковими словами.

У нас не уживаються чоловіки. Моя прапрабабуся вийшла заміж, проти волі батька і матері за селянина, а сама вона була дворянкою.

У 30-ті роки її чоловіка обмовили. Я покопалася в архівах і там залишився запис, що за доносом (від кого не відомо), його посадили, пізніше, а він помер. У прапрабабусі залишилася обручка. Вона переходила у спадок.

Вона дала її старшій дочці, моїй прабабусі, у неї помер чоловік, потім кільце дісталося сестрі моєї бабусі, у неї теж рано помер чоловік.

Так ОСЬ ДО ІСТОРІЇ. Почалося все з 1960 року, коли до моєї прабабусі, підійшла циганка і сказала, що на нашому роду псування і це зробила жінка, говорила ще про кільце. При цьому жодна з них не просила грошей, говорила і мовчки йшла.

Потім циганка підійшла до моєї мами це було в 80 році приблизно і сказала те ж саме. І ось недавно я йшла з бабусею і нас зупиняє циганка і каже: псування на тобі жінка, зробила це жінка, яка була у вашому будинку, всі з нею дружили. У неї чорне око, ви про це дізнаєтеся і самі будете шоковані.

Я не повірила, хотіла запитати про себе, але вона сама мені все сказала, сказала, що я втомлююся часто, що здоров’я підкачує, що операція була 2 роки тому і на якій нозі (я не кульгаю). Звідки вона могла це знати?

Дала заговорену монету і пішла. Моя бабуся її віднесла до церкви і нічого робити не стала. Як би ви вчинили в даній ситуації?

Related Post

Вадим хоче перевірити мене на детекторі брехніВадим хоче перевірити мене на детекторі брехні

Ми разом 4 роки. Постійно скандалимо, розходимося, потім миримося, але одне без одного не можемо. Він зраджував мені, я знаходила фотографії, читала переписку. Потім партнер сказав, що «зав’язав», почав підозрювати

Я зовсім не можу жити сама, життя для мене починає втрачати сенсЯ зовсім не можу жити сама, життя для мене починає втрачати сенс

Складно розпочати. Мені 46 років. У житті було багато й різного. Перший чоловік пішов у 34 роки, другий пішов від мене через побутові та фінансові труднощі. Від третього пішла через