Перейти до вмісту

У нас із сином був договір про те, що він передає свою частку у квартирі сестрі, а я перепишу на нього дачу. Його дружина вирішила все за нього і зіпсувала цю угоду. Вона сама нічого не розуміє, але щось вимагає та доводить

У нас із сином був договір про те, що він передає свою частку у квартирі сестрі, а я перепишу на нього дачу. Його дружина вирішила все за нього і зіпсувала цю угоду. Вона сама нічого не розуміє, але щось вимагає та доводить.

У мене двоє дорослих дітей, які вже одружені й мають дітей. Чоловік доньки дуже весела та приємна людина, але такого не скажеш про невістку. Вона дуже неприємна особистість, за характером більше скидається на вічно незадоволену продавчиню з кіоску. Щиро не розумію як син таку знайшов і спілкуюся я з нею тільки через онука.

Син у мене освічений, розумний, закінчив університет без трійок, але його дружина і гроша не вартує. Без поняття, чим вона його зацікавила, тут точно без чорної магії не обійшлося. Навряд чи хтось звернув би на неї увагу – постать розпливлася, обличчя жахливе, але це грає другорядну роль на тлі критичної нестачі мізків.

До мого сина вона вже була одружена і навіть в неї є дитина. Він ідентичний матері, такий же зухвалий, неакуратний і крикливий. Невістка намагалася мені його нав’язати, але все марно, адже я не переношу на дух таких дітей, особливо невідомо від кого.

Я обговорила це питання зі своїм сином і забула про все. Він чудово розумів, як я ставлюся до неї, і більше цю тему ми не чіпали. З невісткою ми не спілкувалися, тільки коли приходив час допомогти з онуком. Між нами на той момент не виникало жодних сварок.

Але продовжувалося це не довго. Невістка вирішила влізти туди, де вона не розуміється і її думка точно нікому не потрібна – сімейне майно. Ми разом із чоловіком, ще перед появою сина, домовилися забезпечити його, а потім і сестру, власним житлом.

Ми дали половину суми синові на купівлю двокімнатної квартири. Він її придбав та зумів до весілля самостійно погасити кредит. Після успішної покупки для сина ми хотіли ощасливити дочку, але, несподівано, чоловік помер, а моєї зарплати вистачало тільки на себе.

Назбирали ми на той момент небагато і всі гроші довелося витратити на церемонію прощання. Після чого я вигадала шлях розв’язання проблеми та пояснила синові, що він і я не вступають у спадок, щоб частка батька у квартирі пішла доньці. Потім син відмовився б від своєї частки, і я переписала б своє майно на дочку.

Після всіх маніпуляцій я зі спокійною душею поїду жити у квартиру зятя без переоформлення, а дочка та її чоловік заїдуть до моєї трикімнатної квартири. Поки що вони не згодні та кажуть, що зароблять гроші самі, але це ненадовго.

Щоб не залишати сина осторонь, вирішила подарувати йому нашу дачу. Відразу хочеться заявити, що там не заросла травою ділянка 30 метрів. Ділянка землі там 20 соток, гарний та зручний будинок на 90 квадратів з другим поверхом та горищем, на території є прибудова та лазня. Крім цього, під’єднані світло, вода та газ. Я вважаю, що син не образився б такому обміну, і його все влаштує.

Син справді був на все згоден, але його дружина про все це почула і вирішила влізти в цю угоду. Вона промила його мізки, і виставила, ніби він залишиться з діркою в кишені. Я йому все розповіла, показала та порахувала. Він погодився, потім пішов до дружини й знову вважав себе обділеним.

Після цього я зрозуміла, що розмови із сином марні. Треба було говорити з невісткою напряму, бо вона лізе куди не треба і стосунки з сім’єю псує. Мої факти та докази її не переконали й та заявила, що це не в її інтересах, її турбує лише майбутнє чоловіка та дітей.

Найцікавіше, вона мені доводила, що я обдурила сина і хочу залишити його взагалі без нічого. Виставила себе чи не святою, а мене справжнісінькою шахрайкою.

Після такої розмови я ще довго відходила. Кілька разів намагалася знову обговорити питання із сином, але все марно. Він забув, як ми йому допомагали з кредитом, а зараз дачу вважає найгіршим варіантом. Посварилися з ним сильно, аж серце захворіло.

Після чого до мене приїхала донька з чоловіком, просила більше їх не чіпати, мовляв, не хочуть – і не треба. Вони мають намір брати іншу квартиру в кредит, вже внесли перший внесок. Донька сказала, що якщо я ще раз до них піду, то сильно мене буде лаяти, бо переживає за моє здоров’я.

Після цього я зробила висновки. Синові ми допомогли, час допомогти й дочці, яка завжди нас підтримувала. Я пішла та переписала все на неї. Розповіла все синові, щоб потім між собою не сварилися.

Він недавно мені дзвонив, але я більше не хочу його чути з таким ставленням до себе. Нехай далі слухає свою недалеку дружину, хоч міг залишитися з чудовою дачею.