Перейти до вмісту

У нас все йшло до весілля. Уже була запланована дата весілля. Ми тільки почали готуватися до весілля, як я дізналася про те, що мій хлопець мені зраджував. Одного разу це сталося під час робочої поїздки. А другий раз на дні народженні. Коханий мене запевняв, що це нічого не значило; говорив, що я для нього все

  • від

Шкодую, що порвала з хлопцем.

У нас все йшло до весілля. Уже була запланована дата весілля. Ми тільки почали готуватися до весілля, як я дізналася про те, що мій хлопець мені зраджував.

Одного разу це сталося під час робочої поїздки. А другий раз на дні народженні. Коханий мене запевняв, що це нічого не значило; говорив, що я для нього все.

Пам’ятаю, що коли правда спливла назовні, то ми з ним дуже сильно посварилися. Потім він вибачався. Ми на якийсь час зійшлися, а потім знову порвали. Ініціатором знову виступила я.

Просто я не могла бути з чолвіком, який зрадив мені.

Скасували весілля.

З того моменту пройшло вже більше кілька місяців, а я дотепер не впевнена чи правильно я поступила ?! Так, я до сих пір люблю цю людину (рука не піднялася написати слово “ту людину”). Одного разу він зателефонував мені – попросив зустрітися і “поговорити”. Але я відмовилася. Злякалася, що знову пробачу.

Я розумію, що він теж мене любить. Але нічого не можу з собою вдіяти. Одночасно і не хочу його бачити, і жити без нього не можу.

Проклинаю його. Для чого він так вчинив зі мною? Для чого так робити, якщо ти любиш? Не розумію.

Сестра втішає – каже, що час лікує. Не знаю. Я, напевно, більше і полюбити нікого не зможу.