У нас з Андрієм дійшло до ліжка, і виявилося що я його перша. І тільки тепер я зрозуміла, чому його хвилювала моя невинність. Але коли справа дійшла до цього, він не сильно і переймався. Думала, що після того, як він отримає те чого хотів ми припинимо спілкування, але все пішло зовсім так. Повторюю, що він все ще в стосунках зі своєю і вона кохана, а я так

Прийшов до нас працювати молодий красивий хлопець, тільки зайнятий (дівчина поїхала в інше місто). Направо і наліво кричав, що він любить тільки свою дівчину.

З перших днів він всіляко пропонував свою допомогу, намагався у всьому допомогти. Коли я ставила питання, то у відповідь чула, що йому просто приємно спілкуватися зі мною і йому за радість мені допомагати. Потім почали з ним переписуватися кожен день.

Потім він вирішив піти з роботи. Після цього у нас з ним спілкування взагалі не змінилося. Він почав ходити до нас у гості й по ньому було видно, що він  дуже нудьгував, тоді він мене в перші й поцілував.

Кожні вихідні приходив до нас на роботу й у нас було настільки тепле спілкування, якого не було під час його роботи. Почалися розмови про “ліжко”.

З його дівчиною у них його не було. Але зважився її зачепити, через те, що їй тільки 18 років виповнилося. Розмов було постійно на цю тему багато.

А сталося так, що я не була вже незайманою, його це питання дуже хвилювало. Коли мені набридла все це і те, що він був мало не на два фронти, я поставила його перед вибором.

Але точної відповіді він мені не дав, і тоді я вирішила просто припинити спілкування. Але він мене не відпустив, попросив не кидати його поки не знайду собі хлопця.

Він покликав до себе і я злилася в той самий день. Він образився і я в цей же момент зрозуміла, що це не справа і треба закінчувати все це спілкування.

Ну він і підтримав, що нам треба припинити спілкування, аргументуючи це тим, що у нас могло все вийти якби я була “чистою”. І ми його припинили.

Через якийсь час він прийшов до нас на роботу і все почалося знову. І донині він у відносинах зі своєю, а я тут його заспокоюю і підтримую.

У нас дійшло до ліжка, і виявилося що я його перша. І тільки тепер я зрозуміла, чому його хвилювала моя невинність. Але коли справа дійшла до цього, він не сильно і переймався.

Думала, що після того, як він отримає те, до чого він так довго чекав ми припинимо спілкування, але все пішло зовсім так.

Він хоче ще й ще. Повторюю, що він все ще в стосунках зі своєю і вона улюблена, а я так.

І як припиняти це все, я не знаю. Кожного раз повертаємося до одного й того ж. З самого початку нашого спілкування він говорив, що ніколи й ні за що не зрадить своїй дівчини, бо кохає. Але ось не розумію тепер, це така у них «любов» або що.

Related Post

Я не люблю свого чоловіка. Навіть не те, що не люблю – мені він байдужийЯ не люблю свого чоловіка. Навіть не те, що не люблю – мені він байдужий

Одружені ми з ним 12 років. Заміж я вийшла у 20 років, не з кохання, любила я зовсім іншого, та й зараз люблю. З Ярославом (моїм коханим) ми зустрічалися з