fbpx

У нас з чоловіком було все добре, поки я не вийшла на роботу. Одного разу розбудив мене серед ночі і показав дуже відверте відео з дівчиною, стверджував, що то я зі своїм директором. Дуже галасно сварилися, не знаю звідки ці дикі ревнощі…

Мій чоловік старший за мене на 6 років. У шлюбі ми 3 роки, до весілля зустрічалися 8 років, тобто разом вже 11. У нас є син, йому зараз півтора роки.

Він чудовий чоловік і батько. Ніколи мені нічого не забороняв, не закочував сцен ревнощів, допомагав. З дитиною він проводить весь свій вільний час: купає, годує, грає. Є навіть обов’язки які у нас прийнято робити татові: наприклад, міняти підгузки або купати сина перед сном.

Тато купає – мама укладає спати. Вночі завжди до нього сам підходить, перекладає сам. Жодного разу я не тягла сама коляску на прогулянку, а взимку так взагалі завжди гуляв з сином сам. І чоловіком він завжди був хорошим – завжди відвезе, забере, зустріне. Жодного приводу для ревнощів за 11 років. Завжди говорить, що я не сама. Навіть з друзями йшов без мене відпочивати всього пару раз за 11 років (і то я наполягла), а так без мене нікуди не хоче.

Добре спілкується з моїми батьками – в загальному, все начебто добре, але …

До вагітності я завжди заробляла більше за нього, та й посада моя вище. У декреті я перебувала всього 10 місяців, а потім разом вирішили, що мені потрібно на роботу. По-перше, я і сама не тямила себе, по-друге – гроші зовсім не зайві. Свекруха в мене вже старенька, а моя мама працює п’ятиденку, тому з дитиною чоловік погодився сидіти сам (працює позмінно, я – в п’ятиденку).

Після вагітності я швидко схудла і привела себе в форму (мені здається, виглядаю навіть краще, ніж раніше) і відносини з чоловіком стали навіть краще. Став робити більше компліментів, інтим став різноманітнішим, почуття – як ніби ми познайомилися місяць тому.

Ось я вийшла на роботу. У мене в основному чоловічий колектив (юридична компанія) і досить дружні стосунки з директорами – ми просто давно знайомі. І тепер наші з чоловіком пристрасні відношення переросли в якусь Санта-Барбару.

Ревнує до всього! До директора, до колишнього – і в тому числі до офіціанта в ресторані.

Спочатку мені було це навіть приємно, я йому спокійно говорила, щоб він не ніс нісенітницю – я йому не зраджувала і не збиралася. Але все марно. Став перевіряти телефон. У нас все добре, але тільки до моменту, поки мені не прийде смс від директора, не подзвонить однокласник або не посміхнеться офіціант.

Посваримося. Потім приїде з квітами, вибачиться, скаже, що дурень і знову начебто стане все добре. Те ні з того ні з сього починає говорити, що якщо я піду від нього, він мені все життя зіпсує, буде судитися, загрожує фізичною розправою моїм нібито «мужикам».

Одного разу на роботі був корпоратив – відзначали день народження моєї подруги і колеги. Чоловік мене відпустив спокійно, як і завжди це було раніше. Закінчувався день народження в кімнаті страху, куди ми пішли всім колективом, ну і звісно були злегка напідпитку. Чоловік мене захотів зустріти, я сказала йому адресу і те, що чекаю його. Самі в цей час зібралися проходити атракціон і по домівках. Через мої емоції, що я боюся і не піду, Андрій (мій директор) взяв мене за руку зі словами «Зараз разом пройдемо, не бійся» – і тут вривається мій чоловік (мало не з кулаками), щоб той прибрав руки і т.д. Мені було дуже соромно. Я спокійно зібралася і пішла разом з ним додому. Я намагалася пояснити, що нічого не було і що він накручує себе і сам робить проблему.

Начебто заспокоїться – через пару днів знову. Межею для мене стало те, що одного разу він будить мене вночі і показує мені відео еротичного характеру (натрапив в соц. Мережах) і стверджує, що це я! Так, дівчина і справді на мене була дуже схожа, хоча її обличчя до ладу не було видно, але у неї не було татуювань, як у мене. Спочатку я виправдовувалася і показувала, мовляв, дивися – це не я, немає тату. І ось збоку ніс не такий і родимка не там. Але потім уже психували – мені стало так прикро і принизливо. Та й соромно, за те, чого я не робила! Загалом, сказала, що розлучаюся, що це вже переходить будь-які межі.

Два дні ми лаялися. Далі знову: квіти, приїзди на роботу, пробачення.

Залізла в браузер, дивлюся – читає статті: як боротися з ревнощами і т.д. Я бачу, що намагається, пробачила. Але все одно з якоюсь періодичністю це повторюється.
В чому проблема? Раніше такого не було! Чим і як йому допомогти? З чого раптом цей неймовірно фізичний потяг і дикі ревнощі?

Related Post

Подруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доніПодруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доні

Моя подруга вийшла заміж. Вчора була її весілля. Я була свідком нареченої. Я в шоці. Ми з Женькою подруги з першого класу. Виросли в одному селищі. Все життя йдемо разом.