У нас з чоловіком прекрасний шлюб, але нещодавно йому почала телефонувати колишня, вона постійно зраджувала йому, а зараз заявляє, що вона, мовляв, вагітна від нього! Але дати взагалі не збігаються

Хочу розповісти вам історію свого чоловіка і його колишньої дружини, і запитати поради. Почну з того що Олексій і Юля, прожили в шлюбі 5 років. Він навчався і працював, вона також. Він часто їздив у відрядження, працював водієм. Вона ж, поки він був на роботі, спала з бригадиром.

Коли саме вона почала зраджувати, Олексій до сих пір не знає! Олексій купив кімнату і там вони жили. Після нового року, Олексій дізнався про зраду. Начебто йому хтось розповів. (Про зраду знали всі, крім Олексія. Всі шкодували його за очі, але в очі йому сказали тільки через 5 років! Вона прийшла він їй розповів що знає все, а вона навіть не виправдовувалася.

Він сказав збирайте свої речі і вали подалі.

Вона пішла. він купив квартиру, а кімнату їй віддав, бо пошкодував. На розлучення вони ще не подали, вона подзвонила його бабусі і сказала що вагітна від Олексія!

Бабуся тільки посміялася і сказала ти тягалася з ким попало, а зараз все на внука вішаєш? Ось хрін тобі, не його дитина! Олексій теж сказав, що бути такого не може. Вона стільки разів позбавлялася від дитини під час відносин з Олексієм, або чорт знає від кого. А цього вирішила залишити?

Олексій сказав будемо робити ДНК, але якщо це не моя дитина, будеш відшкодовувати витрати!

Вона зізналася і Олексій екстрено подав на розлучення. Загалом і все, але коли ми вже жили разом вона йому почала дзвонити. Перші пів року мені було плювати, хто дзвонить що дзвонить чому?

З історії. Люблю до мурашок. А потім у мене були ревнощі, я намагалася достукатися до його самолюбства, все чесно. Вона дзвонила, він відповідав. То кімнату просила допомогти продати, то справи у неї до нього є.

Я змусила його її послати при мені, вона образилася і не дзвонила. Я була рада адже на той момент готувалася стати мамою, а її дзвінки мені шарпали нерви! Я знищила їх весільні фото, всюди вирізала її, це було так приємно !!!!

Навіть свекруха мене розуміла. А не так давно, пару місяців назад, знову телефонувати стала: “Я в місті давай зустрінемося поговоримо”, – запропонувала вона йому, я в сказі! Він запитав що тобі треба, вона сказала що це не телефонна розмова, я його не пустила та він і не рвався. З тим вона і поїхала.

 

Related Post

Він жив з жінкою, колишньою дружиною, вони на той момент були в розлученні, але жили разом….Він жив з жінкою, колишньою дружиною, вони на той момент були в розлученні, але жили разом….

Почалося з того, що ми розлучилися з хлопцем з яким жили разом близько року, відносини були залежні і дуже жахливі, сварки, лайки, образи, бурхливі примирення, коротше пристрасті кипіли. В один день