Перейти до вмісту

У нашій сім’ї всіх хлопчиків називають на честь дідусів, але невістка не згодна продовжувати традицію

  • від

Нещодавно син повідомив мені, що він стане батьком. Я дуже чекала, коли буде відома стать дитини, звичайно, хотіла онука. Адже хлопчик продовжить наш рід, а це дуже важливо.

Я була щаслива, коли дізналася, що в мене буде онук. Тепер питання про те, яким ім’ям назвати хлопчика, навіть не стояло.

У нас із Людмилою склалися дружні взаємини. Коли син одружився, Людмила переїхала жити до нашої оселі. Іноді ми сперечалися, але не тримали одна на одну зла. Коли Люда дізналася, що при надії, я була щиро щаслива, адже мій син мріяв про спадкоємця.

Як тільки він дізнався стать дитини — відразу ж поділився радісною новиною зі мною. Тепер він зможе назвати сина на честь батька. У нашій сім’ї завжди називали хлопчиків на честь дідусів — така традиція. Але наш вибір став для Люди несподіванкою.

Вона вчинила скандал і сказала, що свого малюка назве так, як вона сама захоче, і не враховуватиме нашу думку. Сказала, мовляв, якщо я хочу назвати дитину ім’ям дідуся, то мені доведеться самій народити. До спільного рішення мирним шляхом дійти не вдалося.

Я намагалася спокійно обговорити цей момент із Людмилою. Василь мене підтримував. Але як тільки я починала розмову, Люда просто йшла з кімнати і не хотіла нічого чути.

Востаннє вона повідомила, що з пологового будинку її забере мати, і ми можемо навіть не з’являтися на порозі.

Я зовсім не розумію, чому Люда так егоїстично поводиться. Адже вона народить дитину від мого сина, і він має право вибрати ім’я немовляті.

Мене ніхто не слухав і до появи малюка на світ ми не розмовляли. За кілька місяців, коли Люда вже була на збереженні, мені подзвонив Василь.

Він сказав, що вибере ім’я дитині таке, яке сподобається його дружині, і що надалі вони самі вирішуватимуть усі питання щодо їхньої родини. Я навіть не знала, що на це відповісти. Наче я зовсім нічого для них не значу.

Ім’я обрали інше, а мені нахамили, коли я намагалася з ними знову поговорити. Тепер навіть не знаю, як із ними спілкуватися. Власний син мене ні в що не ставить.

Я вклала у свою дитину всі сили, щоб він вирос пристойною людиною. А в результаті отримую таку подяку.