У невістки купа забаганок, на які син весь час бере кредити. Вона його скоро зведе

Ми з чоловіком все життя намагалися, щоб син виріс порядною людиною. Доклали до цього чимало зусиль. А тепер якась фіфа тільки й знає, що їздить на нашому хлопчику, як на коні. До одруження, він познайомив нас зі своєю пасією. Я не засуджувала його вибір, але ще тоді невістка мені не дуже сподобалася.

Благословивши дитину на шлюб, ми з чоловіком організували весілля. Чоловік мене заспокоював і казав, що не нам жити з цією дівчиною. А якщо такі панночки подобаються синові – це його справа. Тоді я послухала його, і трохи заспокоїлася. Але після весілля почалося найцікавіше. Спочатку молодим довелося пожити в нашому домі.

Я була не проти такого рішення, тим більше я могла бути ближче до свого хлопчика і, в будь-якій ситуації, підтримати його. Невістка вдома нічого не хотіла робити, хіба що наводила порядок в їхній кімнаті. Я туди не лізла.

Але, через місяць спільного життя, вона почала наполягати на тому, щоб мій син взяв іпотеку на окреме житло. Я бачила, як їй не подобається жити з нами. Вона намагалася якнайшвидше позбутися мого контролю, і переїхати жити до власної квартири. Сина довго вмовляти не довелося, і за кілька тижнів вони вже з’їхали від нас.

Мені стало важче: я не бачила і не розуміла, що діється в сім’ї моєї дитини. На новосілля нас із батьком не запросили. Тільки скинули пару-трійку фотографій, як наречені відзначили купівлю житла з друзями. Після цього, син навіть перестав дзвонити мені.

Я на сто відсотків була впевнена, що це все забаганки його ненаглядної дружини. Якось я вирішила відвідати їх, і привезла з собою купу гостинців. Завантажила продуктами холодильник, і сподівалася, що наші стосунки стануть теплішими. Але навіть не почула простих слів подяки у відповідь.

Добре, хоч дочекалася від сина чашки чаю. Коли ми сиділи з ним за столом, і розмовляли про різні дрібниці, до нас підійшла невістка, і ніби між ділом, почала канючити, щоб він купив їй авто. Але на ньому і так висить іпотека – куди йому ще купувати авто?

З поведінки своєї дитини я побачила, що у нього вже вривається терпець, він втомлений, та змучений. А невістка вчепилася в нього кігтями, та заганяє їх все глибше. Того вечора я поїхала від них ще більше засмучена, аніж до приїзду в гості. Моє серце обливалося кров’ю: я не розуміла, чим і як допомогти синові.

Після мого візиту синочок почав частіше дзвонити мені. В одну з таких розмов він сказав, що зважився на покупку машини для дружини. Добила таки його, зміюка. Що головне, він сам їздить на роботу через все місто маршруткою з двома пересадками.

А їй, щоб дістатися салону краси (вона там зрідка працює майстром манікюру), потрібна автівка. Де справедливість? Хіба вона не бачить, що її чоловік і так вкладає всі гроші в іпотеку, щоб швидше її закрити? Їй просто важко пройтися ногами сотню метрів – розвалиться, бідолаха.

А те, що син встає о 4-й годині ранку, і повертається ввечері додому о 22:00 – їй все одно. Моя дитина потрапила у справжнє пекло. Нахапався кредитів, позичав грошей у друзів та знайомих – головне, щоб тільки його кохана була задоволена. Останнім часом вона знахабніла до свавілля.

Щовихідних ходить із подружками по нічних клубах, і повертається тільки під ранок. Чоловік удома сам і пере, і готує, і ходить за покупками. А вона тільки й знає, що витрачати його кровно зароблені гроші на свої розваги.

Минулого місяця закотила йому істерику, що хоче на відпочинок. Чи бачите, вона втомилася. Від чого? Від салонів краси та кафешок? Моєму синові довелося брати черговий кредит у банку, щоб спорядити її на відпочинок. Вона з подругою поїхали, а син залишився вдома відпрацьовувати борги.

У результаті, вона приїхала бадьора, та відпочивша, а мій хлопчик тільки міг порадіти за неї. Примхи невістки вже доходять до маразму. Нещодавно вона викликала чоловіка з роботи тільки заради того, що їй вдома було нудно. Вона йому сказала телефоном, що їй погано.

Синок дуже злякався, кинув усю роботу, і примчав додому, як ошпарений. А дружина зустріла його вдома, на дивані з келихом. Як так можна зводити людину? Так чинити з людиною, що любить тебе, – справжнє свинство. Невістка просто використовує доброту та закоханість мого сина, у своїх корисливих цілях.

Днями, взагалі заявила, що хоче скласти шлюбний контракт, щоб у разі чого половина майна залишилася їй. Так вона ж жодної копійки не вклала у квартиру, машину та все інше. Як захистити синочка від цієї фіфи? Такими темпами вона його зведе. Дайте пораду!

You cannot copy content of this page