fbpx

У нього немає грошей, він не при владі, просто людина 60 років: Ровесники мене сприймали тільки як ходячу енциклопедію. Чоловіки ж у віці від мене сходили з розуму, але я якось не наважувалася: мені 23, навіщо мені дядько 45-річний, але одного разу я зрадила своїм принципам

Як я закохалася в чоловіка, набагато старшого мене. Відомий австрійський психолог Зигмунд Фрейд казав, що існує так званий “комплекс Електри”, коли дівчина, в пошуках чоловіка, зупиняє свій вибір на людині, дуже схожому на її батька. Зізнаюся, що у мене не було з батьком аж надто тісних відносин в дитинстві, він дуже багато працював, а ось дідуся свого я до безумства любила, і його смерть в 61 рік, коли мені було 11, стала для мене шоком.

Йшли роки, прийшов час моєї юності. Я була сповнена мрій спочатку про золоту медаль, потім про червоний диплом, аспірантура, дисертації. Хлопці мене зовсім не цікавили, дівчатка теж. Якось було з ровесниками нудно і нецікаво. Вони мене сприймали тільки як ходячу енциклопедію, гору конспектів. Зі мною ні випити не можна, ні переспати. Чоловіки ж у віці від мене сходили з розуму, але я якось не наважувалася: мені 23, навіщо мені дядько 45-річний?

А мені вже 28, і у мене все ще нікого немає. Познайомилася в соцмережах з чоловіком, старшим за мене всього на 4 роки. Це була моя перша любов. Через рік виявилося, що той хлопець був альфонсом і шукав дамочку з європейським паспортом. Він мене кинув, і після цього всі ровесники стали здаватися мені якимись недалекими, дурними, несерйозними. Розчарувалася я в них, чи що?

І тут мені написав чоловік, на 30 років старший за мене. Побачивши його фото, мене наче блискавкою вдарило. Я закохалася з першого погляду, і по фото. Дотепер повірити в це не можу. У нас все добре. Ми розуміємо одне одного з півслова. У нього немає грошей, він не при владі, просто людина 60+.

Але мене все влаштовує, в тому числі й в інтимному плані. Моєму колишньому варто було б і в цьому відношенні у нього повчитися. Мені абсолютно все одно, що у мого коханого троє дітей від першого шлюбу, та й взагалі це його минуле. Прекрасно розумію, що разом нам бути недовго, але так хочеться зупинити мить і сказати словами Гете: “Зупинися, мить, ти прекрасна!”

 

 

Related Post

Я ігроман, який зруйнував своє щастя, поки я грав вдома, дівчина просто плакала вдома, а я же не знав…Я ігроман, який зруйнував своє щастя, поки я грав вдома, дівчина просто плакала вдома, а я же не знав…

Передмова… Мені 30 років, майже все своє життя я грав в доту і CS (всі ці роки я був ігровим наркоманом) До 25 років я хотів стати кібер-спортсменом, а після