Перейти до вмісту

У них в Туреччині закрутився такий роман, що вона мені навіть дзвонити перестала

  • від

Почну історію з того що з Маргаритою ми дружимо дуже давно. Знаємо одне про одного все, вона ділиться зі мною найпотаємнішим так і я їй розповідаю їй всі свої таємні історії.

І цю історію вона теж мені повідала. Цього літа вона поїхала на відпочинок в Анталію. У перший же день вона мені зателефонувала і захопленим голосом розповідала про те які там ввічливі і милі чоловіки. Але на другий день відпочинку вона вразила мене своєю розповіддю.

Її історія почалася з того що вона зустріла там чоловіка своєї мрії. Вона будучи не один рік заміжньою, заявляє мені таке ???

Я почала її переконувати в тому, що ніяке це не кохання, а швидкоплинне захоплення, і що б вона не накоїла дурниць, про які буде шкодувати потім все життя.

Але вона невпинно ствержувала, кохаю його, кохаю … Чоловік виявився не турком, а українцем, ще й з нашого міста.

У них в Туреччині закрутився такий роман, що вона мені навіть дзвонити перестала. Кілька днів затишшя, але все ж через якийсь час вийшла на зв’язок.

Я почала розпитувати що і як, а вона як дівчинка, захоплено розповідала мені про те який він класний і як вона його покохала.

Я не могла повірити всьому, що вона говорить, я не впізнавала, ту адекватну і розважливу жінку, яку я знаю. Багато різних емоцій і я і вона відчули за два тижні відпустки.

І ось настав час повертатися додому. Я з її чоловіком, зустріли її з літака, приїхали до них додому відсвяткувати повернення. Вона як не в чому не бувало, по відношенню до чоловіка, спілкувалася з ним обіймала і цілувала його.

Я в свою чергу, не могла зрозуміти чому вона так поводиться, може насправді у них з цим курортником нічого і не було ???

Але не тут то було, буквально на наступний день вона зустрілася зі своїм курортним принцом. На моє запитання, як вона так може зраджувати чоловіку практично під носом, вона відповіла що ніхто ні про що не дізнається. А цього принца вона кохає і жити без нього не може.

Ще через пару місяців таких зустрічей, вона розлучилася з чоловіком, і залишилася жити зі своїм курортним принцом. Як бачимо, не завжди курортні романи закінчуються після того як відпустка закінчується.