У одного хлопця була жахлива бородавка на підборідді. І я боялася навіть підходити до хлопця, а не те, щоб зустрічатися. Другий був занадто товстим. Третій жадібний. Четвертий занадто низький. П’ятий гаркавий. А шостий ніщеброд.

Пишу сюди заради двох цілей – виговоритися і впорядкувати думки, а також отримати від вас хоч якю-небудь пораду. Тільки не поливайте мене брудом. Самоїдством я і без вас прекрасно займаюся.

Зі мною періодично намагаються зав’язати знайомства різні чоловіки. Є з кого вибрати. Але вся сіль у тому, що я не вибираю нікого. Як би не старався і ні доглядав за мною чоловік, я все одно веду себе відсторонено і холодно. Через якийсь час чоловіки припиняють проявляти знаки уваги і зливаються.

Поки вони доглядають, то я чомусь бачу їх самі негативні риси. У одного хлопця (ще в старшій школі) була жахлива бородавка на підборідді. І я боялася навіть підходити до хлопця, а не те, щоб зустрічатися. Другий був занадто товстим. Третій жадібний. Четвертий занадто низький. П’ятий гаркавий. А шостий ніщеброд.

Це якщо коротко. Постійно знаходжу в людях недоліки. І вони мені починають здаватися чимось по-справжньому неприємним і мерзенним.

Сама я теж не красуня – ліва груди менше правої, величезний шрам на лівій кісточці. Я це до того, що в мені теж можна знайти багато такого, що може відштовхнути. Відчуваю, що скоро взагалі мені перестануть надавати знаки уваги і я так і залишуся одна.

You cannot copy content of this page