fbpx

У підсумку – Андрій і Сашко обмінялися враженнями і кинули мене, відразу, обидва: назавжди кинули. Мій Андрій завів собі нову серйозну пасію, а його друг Сашко – одружився зі своєю колишньою подругою, з якою розлучився заради мене

Любовний трикутник: біг по замкнутому колу.

Ми зустрічалися вже понад три роки. Я була закохана і мріяла про день, коли він зробить мені пропозицію. У відрядження до нашого міста приїхав його добрий друг і колега, який ввечері запросив нас і інших співробітників фірми в ресторан.

Мій кавалер сидів за столом навпроти мене і посилено доглядав за однією зі співробітниць, чим мене невимовно засмучував. Його другом дуже цікавилися інші запрошені жінки, але він приділяв увагу тільки мені.

Мій кавалер вирішив відвезти на своєму автомобілі додому одну зі співробітниць, залишивши мене в барі з другом, який був до мене настільки уважний і ніжний.

Ми розговорилися і я не захотіла чекати повернення мого кавалера і в супроводі його друга поїхала на таксі додому. Ми провели з ним чудових три дні й він повинен був повертатися у своє місто.

Так тривало два роки, протягом яких я постійно їздила погостювати до свого нового друга, вважаючи, що він найпрекрасніший чоловік на світі, але варто було мені повернутися в рідне місто, мені дзвонив мій колишній кавалер і ми зустрічалися, і все було по-старому, і мені здавалося, що саме він – мого серця чемпіон.

У підсумку – вони обмінялися враженнями й кинули мене, відразу, обидва: назавжди кинули.
Мій кавалер завів собі нову серйозну пасію, а його друг – одружився зі своєю колишньою подругою, з якою розлучився заради мене.

Мораль цієї історії така: на двох стільцях – не втриматися. Треба було мені не стрибати, як метелик, а взяти себе в руки й зробити вибір того, хто був мені ближче і дорожче.

З того часу, минуло вже 8 років, я все ще одна. Якісь шанувальники, звичайно ж, з’являлися на горизонті, але було все не те і не так, як хотілося б.

Related Post

Мати хлопця кілька місяців читала нашу перепискуМати хлопця кілька місяців читала нашу переписку

Взимку мене познайомили з сином друзів батьків. Ми стали спілкуватися і незабаром закохалися одне в одного. Але відносини доводилося будувати на відстані, тому що він живе в іншому місті. І

Мама позбавить мене квартири, якщо я не розлучусяМама позбавить мене квартири, якщо я не розлучуся

Мама не приймає мого другого чоловіка. Ми разом 4 роки. Познайомилися через рік після розставання з батьком моєї дитини. Фактично син виріс з вітчимом. На самому початку відносин я сказала