Перейти до вмісту

У подарунок майбутній чоловік підніс мені красиву каблучку з блакитними сапфірами й діамантами. Через три місяці ми одружилися. Ім’я та прізвище його колишньої я знала, і вирішила зайти на її соціальну сторінку. У мене був шок! Я знайшла фотографію, яка була зроблена за пів року до нашої зустрічі з коханим, де на правій руці у його колишньої на пальці красується МОЄ кільце

  • від

За минулий рік моє життя сильно змінилося і як мені здавалося в кращу сторону. Я зустріла чоловіка, якого шалено кохаю і який так само шалено любить мене.

Коли ми з моїм чоловіком познайомилися, я знала, що у нього є дівчина, але їхні стосунки вже на грані. Незабаром вони розійшлися остаточно, а ми з коханим стали жити разом і через пів року я отримала пропозицію руки і серця. У подарунок майбутній чоловік підніс мені красиву каблучку з блакитними сапфірами і діамантами. Через три місяці ми одружилися і вінчалися.

Ім’я та прізвище його колишньої я знала, і зовсім недавно вирішила зайти на її соціальну сторінку. У мене був шок! Я знайшла фотографію, яка була зроблена за пів року до нашої зустрічі з коханим, де на правій руці у його колишньої на пальці красується МОЄ кільце.

Яка ймовірність купити однакові кільця своїм дівчатам в різний час? І навіщо взагалі це робити? Виходить це одне і теж кільце?! Але на цьому мій шок не закінчився.

Його колишня зовсім недавно народила дитину, при цьому вона не заміжня і як я зрозуміла ні з ким у відносинах не перебуває. Шляхом елементарних підрахунків і знанням дати народження цієї дитини, я вирахувала, що завагітніла вона за місяць до нашої з коханим офіційної дати відносин.

Може я зовсім з глузду з’їхала, але дитина схожа на мого чоловіка.
Навіть не знаю, як ставиться до всього цього. Говорити з чоловіком боюся, бо він спочатку ставив умови, що я не з’ясовую нічого про його колишніх.

Написати його колишній теж не можу, а раптом вона обдурила його. Мовчу вже майже місяць. Боюся втратити сім’ю, адже я так давно про неї мріяла.