fbpx

У подруги проблеми після пологів але ніхто її не підтримує, всі думають, що вона просто не хоче нічого робити

2 місяці назад моя знайома народила дитину. І тут почався в її житті справжній кошмар. Якщо хто не чув про післяродову депресію, я можу сказати, що вона є, і це реально важка і серйозна проблема.

Я пройшла курси психолога і маю трішки поняття про це. На курси я ходила не зовсім заради самої професії, а тому, що моя основна робота вимагає спілкування з людьми, і не знаючи їх психологію досить важко щось заробити.

Так от, хочу сказати, що свекруха, мама і чоловік взагалі не розуміють як можна впасти в депресію. А от Наталя мені каже, що після останніх пологів вона наче зненавиділа свої дітей. Так, у неї це відчуття напливами, потім її відпускає і вона не знає куди себе діти від сорому.

Вона може кричати на дітей ображати їх, а потім сидіти і разом з ними плакати від безвиході. Я бачу, що дівчині реально важко, тому що це один з видів психічних проблем, який, звісно, з часом або проходить, або переростає в щось гірше.

Я намагалася поговорити з її рідними, але вони кричать що вона просто зозуля, що в неї нема материнських почуттів, що вона лінива, не хоче займатися з дітьми.

Пояснити їм аби що дуже важко, вони налаштовані проти Нати, а я бачу що це не вигадка, а реальна проблема. Більшість матерів і жінок, які з цим не зіштовхувалися просто зневажають і сміються, але хоч запитати поради, як донести близьким що їй підтримка треба а не насмішки, типу я з 3 в свій час сиділа і нічого, а тут які ніжні всі.

Related Post

Дивлюся, чоловік «безхазяйний» … Ну я і підібралаДивлюся, чоловік «безхазяйний» … Ну я і підібрала

Моя історія більше схожа на бородатий анекдот. Але життя – не анекдот. На роботі є колега … Дуже спокійний і стриманий. Начебто не дурень, але дуже тихий. І під час

Історія вдалих відносин: абітурієнт і найкрасивіша п`ятикурсниця до якої всі боялися підійтиІсторія вдалих відносин: абітурієнт і найкрасивіша п`ятикурсниця до якої всі боялися підійти

Чоловіки впевнені, що жінки “клюють” або на багатеньких, або на красенів. Але правда навіть близько не лежала поруч. Більшості жінок головне – відчувати, що на чоловіка можна покластися. Просто бути

“Швидше! Тут якомусь діду погано!”, – Я просто підбігла і дістала шприц з інсуліном, а історія закічилася весіллям!“Швидше! Тут якомусь діду погано!”, – Я просто підбігла і дістала шприц з інсуліном, а історія закічилася весіллям!

Іду недавно з магазину, дивлюся, на зупинці дідусь лежить, а навколо нього люди стовпилися. “Що трапилося?” – питаю. Один чоловік повертається до мене, відповідає за всіх: «Так, дідусеві тут погано