У подруги проблеми після пологів але ніхто її не підтримує, всі думають, що вона просто не хоче нічого робити

2 місяці назад моя знайома народила дитину. І тут почався в її житті справжній кошмар. Якщо хто не чув про післяродову депресію, я можу сказати, що вона є, і це реально важка і серйозна проблема.

Я пройшла курси психолога і маю трішки поняття про це. На курси я ходила не зовсім заради самої професії, а тому, що моя основна робота вимагає спілкування з людьми, і не знаючи їх психологію досить важко щось заробити.

Так от, хочу сказати, що свекруха, мама і чоловік взагалі не розуміють як можна впасти в депресію. А от Наталя мені каже, що після останніх пологів вона наче зненавиділа свої дітей. Так, у неї це відчуття напливами, потім її відпускає і вона не знає куди себе діти від сорому.

Вона може кричати на дітей ображати їх, а потім сидіти і разом з ними плакати від безвиході. Я бачу, що дівчині реально важко, тому що це один з видів психічних проблем, який, звісно, з часом або проходить, або переростає в щось гірше.

Я намагалася поговорити з її рідними, але вони кричать що вона просто зозуля, що в неї нема материнських почуттів, що вона лінива, не хоче займатися з дітьми.

Пояснити їм аби що дуже важко, вони налаштовані проти Нати, а я бачу що це не вигадка, а реальна проблема. Більшість матерів і жінок, які з цим не зіштовхувалися просто зневажають і сміються, але хоч запитати поради, як донести близьким що їй підтримка треба а не насмішки, типу я з 3 в свій час сиділа і нічого, а тут які ніжні всі.

Related Post

Я зрозуміла, що чоловік не любив мене ніколи, і не любить зараз. Навіщо він живе зі мною?Я зрозуміла, що чоловік не любив мене ніколи, і не любить зараз. Навіщо він живе зі мною?

Я одружена вже 6 років, є 2 дітей. Зараз тільки зняла рожеві окуляри, і зрозуміла, що чоловік не любив мене ніколи, і не любить зараз. Навіщо він живе зі мною?

Коли хлопець дівчини є ровесником її батьків. Мама з батьком в шоці…Коли хлопець дівчини є ровесником її батьків. Мама з батьком в шоці…

Дочка так швидко виросла, що і озирнутися не встигли. Нещодавно відсвяткувала 18-річчя. На день народження принесла шикарні букети та подарунки, говорила, що від хлопця. Детально про хлопця не розпитували, та

Кілька місяців тому я їздила відпочивати з дитиною. По дорозі назад заїхали до свекрухи в гості. Місяць нас не було вдома. Чоловік в цей час залишався вдома сам. Після повернення додому я, як і будь-яка мудра жінка, відчула недобре. “Розслідування” почала лише через пару тижнів, коли перестали руки тремтіти при думці про зрадуКілька місяців тому я їздила відпочивати з дитиною. По дорозі назад заїхали до свекрухи в гості. Місяць нас не було вдома. Чоловік в цей час залишався вдома сам. Після повернення додому я, як і будь-яка мудра жінка, відчула недобре. “Розслідування” почала лише через пару тижнів, коли перестали руки тремтіти при думці про зраду

Історія про те, як коханка повернула нам з чоловіком розуміння і любов.Кілька місяців тому я їздила відпочивати з дитиною. По дорозі назад заїхали до свекрухи в гості. Місяць нас не