У поїзді знову пахло їжею і шкарпетками

Ніна Василівна сіла в потяг і важко зітхнула, адже їй довелося б їхати до сина дві доби, а це досить довго для старої жінки. Ніна Василівна познайомилася з сусідкою по плацкарту, яка тільки дружелюбно кивала, ввічливо посміхалася і зайвий раз не перебивала.

Ніна Василівна показала своїй новій подрузі спілкування від її невістки. Старенька зніяковіла — невістка відповіла свекрухи вкрай непристойно.- Погодьтеся, до цього не прижитися. Ну я зараз загляну до них сюрпризом!

Ось син все перепробував для сім’ї: купив квартиру нову, працює цілими днями, а невістка до мене боком. Ну що ж, зараз я їй як покажу! Через два дні Ніна Василівна вже милувалася незнайомим, але красивим містом.

Ось висотка сина. Навіть домофоном не довелося возитися — мимо проходячи людина пропустила її. Перший поверх, дзвінок у двері. Серце Ніни Василівни стислося.
Двері відчинила незнайома дівчина років двадцяти п’яти.

— Здрастуйте … а де Діма? — запитала Інна Петрівна. — Діма скоро прийде, — розгублено сказала дівчина. — А ви хто? — Я його мама! — відповіла Інна Петрівна. — Може я зайду?

Не чекаючи відповіді, вона, спотикаючись, зайшла в будинок. штовхаючи свої сумки. У будинку тиша, ні Сашеньки, ні Дашки. Навіть дитячих речей немає в передпокої. Старенька запитально подивилася на дівчину.

— Я зараз буду, хвилиночку! — сказала дівчина, одягла тапочки і вийшла з квартири з телефоном. Її не було 20 хвилин, за цей час Ніна Василівна встигла оглянути квартиру. Тут було якось порожньо для сім’ї з дитиною, та й іграшок немає. Незабаром з’явилася дівчина в супроводі Дмитра.

Він здивовано подивився на матір і обійняв її. — Мам, як ти ту виявилася? — запитав Дмитро. — Чому ти не попередила. що приїдеш?

— У тебе немає часу відповідати на мої дзвінки! — уїдливо відповіла мама. — А де твоя сім’я? Де Сашка і Даша? Я тут, щоб розібратися з твоєї Дашкою за її хамську поведінку.

— Мама, це моя сім’я! — відповів Діма.— Це Люда, моя нова дружина. Ми розписалися недавно. — Як так? — Інна Петрівна від нерозуміння сіла на стілець. — Чому я нічого не знала? Де Сашка?

— Ми з Дашею розлучилися ще в лютому. Довгий час ми до цього йшли, а потім вона пішла від мене до багатого чоловіка, і живе з дочкою незрозуміло де, я тільки плачу аліменти та й все. Я не хотів тобі про це розповідати по телефону!

Мама, не хвилюйся так сильно, не потрібно плакати. — Я хочу бачити Сашеньку! Як ти міг? Як ти дозволив своїй родині розвалитися?

І чому все так приховував від мене. Я що, твій ворог? — Ні, мам, ти б все одно все дізналася, але трохи пізніше! – Дмитро вже почав нер вувати. — А зараз давай, влаштовуйся зручніше, зараз ми відсвяткуємо твоє прибуття.

«Боже, яку молоду дівчину він собі знайшов!» — подумала Ніна Василівна. За вечерею, в будинку висіла незручна пауза. Люда соромилася свекрухи і мовчала, опустивши очі.

Свекруха ж періодично схлипувала і голосила, а Діма нервував. Вечеря пройшла не дуже добре. Вранці Діма відпросився з роботи — його мати вперто хотіла повернутися до себе додому.

Вона толком не розмовляла з Людою, а нова невістка боялася її. Ніна Василівна навмисно ігнорувала її. У поїзді знову пахло їжею і шкарпетками, але шлях додому набагато легше, та й місце зручніше. Навпроти Інни Василівни сиділа жінка з дитиною, а це означало, що старенькій було кому поскаржитися.

Related Post

Анатолій розповів про свою історію реінкарнації у реальному часі… Тепер він живе у чужому тіліАнатолій розповів про свою історію реінкарнації у реальному часі… Тепер він живе у чужому тілі

Моя історія здасться Вам неправдоподібною. Але вона реальний факт, що трапився 5 років тому. Моє особисте життя полетіло під укіс, коли після автомобільної катастрофи я залишився без ніг. Мені не