У результаті, якось після зміни, мене викликає начальник і просить звільнитися за власним бажанням

Закінчивши з відзнакою медичний коледж, я влаштувалась на роботу у великий медичний центр, на посаду медсестри палати інтенсивної терапії. Спочатку було важко, але вже через пару місяців мене одну залишали працювати на 8 осіб у палаті, хоч не в цьому суть.

Працювала там одна співробітниця дуже довгий час і дуже вона конфліктувала з усіма, починаючи від лікарів і закінчуючи санітарками. Мене спочатку поставили працювати з нею, тому що вона довгий час там працювала і, відповідно, вважалася класним фахівцем.

Та й ця жінка знаючи, що я нова і нічого про всіх не знаю, стала втягувати мене в конфлікти з усіма поступово, я навіть не підозрювала про це. Закінчилося все сумно. У результаті зі мною перестав спілкуватися весь колектив.

Були глузування з боку колективу та причіпки на порожньому місці. Хоча свою роботу я виконувала якісно, ​​тому що поганого фахівця не залишать чергувати добу в палаті інтенсивної терапії одного.

У результаті, якось після зміни, мене викликає начальник і просить звільнитися за власним бажанням, або каже, ми тобі придумаємо статтю. І почав натякати, що причепитися можна навіть до ідеального працівника.

Що найдивніше, цей самий начальник, спочатку дуже добре ставився до мене, вірніше, добре ставився до мене до тих пір, поки мене з тією співробітницею не поставили разом. Я, подумавши, написала заяву про звільнення.

Далі почалися пошуки нової роботи, і щоразу мені відмовляли на посаді, мотивуючи тим, що на попередній роботі їм казали, що як працівник я добрий, але конфліктний.

Минуло трохи часу, і я дізналася, що тоді сталося у тому відділенні. Виявляється тій співробітниці, з якою спочатку я працювала, потрібна була додаткова ставка. Ось вона і розпускала плітки про мене знаючи, що я ніколи не працювала до цього в медицині і не знала, яка там конкуренція. Тобто вона знайшла найслабшу ланку, тому що постояти на той момент за себе я не могла.

You cannot copy content of this page