ЦЕ EASY Життєві історії У результаті зрадила чоловікові, але коханець зник, заблокував усі контакти

У результаті зрадила чоловікові, але коханець зник, заблокував усі контакти

Мені 32 роки, двоє дітей, чоловік. Почну з того, що в школі закохалася, була популярна, але в себе не вірила, зараз я розумію чому занижена самооцінка та проблема інтимного характеру, не можу повністю розслабитися, весь час у напрузі.

У школі закохалася в хлопчика старшого за мене на 2 роки, він був замкнутий, потайливий і мовчазний. І ось на дискотеці він раптом запрошує мене на танець, я пам’ятаю, що відчувала такий затишок та спокій у його руках, якого я більше ніколи не відчувала.

Раптом він поцілував мене в щоку, моєму щастю не було межі, я підняла очі, щоб відповісти взаємністю і бачу, що він нетверезий. Я втекла, він шукав мене, та я з ним не побачилася. Побалакати нам так і не вдалося.

Минав час, його життя відкинуло далеко з міста, я ж залишилася тут. Зустріла хорошу людину, вийшла заміж, але відразу спіткало розчарування, через те, що чоловік нічого не хоче робити. Я була вагітна, і заради дитини набралася терпіння, щоб змінити сімейне життя на краще.

Я не можу сказати, що все дуже погано, але кожне дрібне досягнення мені дається непосильною працею. Потім народила другу дитину. І ось тут усе почалося.

Мої батьки або дивляться на мене з жалем, що я, як кінь, завжди працюю, або пиляють, що я все роблю не так, чоловік особливо не думає допомагати. Почав грубити, настрій його змінювався швидко і часто, з дітьми проводив мало часу, допомоги мало.

І тут я випадково зустрілася із цим хлопцем. До чоловіка я не мала нікого. Зі шкільним другом ми просто спілкувалися, мені було цікаво, як поживає, він сказав, що одружений, двоє дітей, живуть у мирі та злагоді.

У міру спілкування ми ставали ближче, і одного разу зізналися у симпатії один до одного. Він не казав, що любить мене, а я просто прив’язалася, але не думала лізти до їхньої родини.

Спілкування з ним приносило мені стільки радості та сил, що я розквітла. Це все навколо помічали, з’явився вогник в очах. У результаті зрадила чоловікові, але руйнувати сім’ю коханця не збиралася, сподівалася, що й надалі спілкуватися будемо дружньо, але він зник, заблокував усі контакти.

Річ у тому, що я так хвилювалася, що не змогла повністю розслабитися, його це збентежило, і він сказав, що це не його проблема. Його розуміння, ніжність та підтримка зникли, і я просто врізалася у його егоїзм.

Чоловік не знає про зраду, в той самий час я випадково побачила, що він дивився у телефоні дівчат легкої поведінки. Ми не розійшлися, чоловік став ніжнішим до мене, але після цього стільки образ, що все й не опишеш.

Я майже рік ходжу не посміхаюся, часто плачу, перестала вірити в себе та свою жіночність. Я не відчуваю опори з боку чоловіка із весілля, повністю розчавлена. Намагаюся вийти з цього стану, але не виходить і поговорити ні з ким не можу.

Related Post

І ось в один із днів бабуся вирішила пригостити внучку козячим молоком. Для цього треба було сходити в сусідній хутір, який розташовувався неподалік. І вони, звичайно ж, пішли разом. Йдуть, розмовляють, уздовж дороги видніються кладовища. Маленька Людочка ніколи не бачила нічого подібного. Вона вигукнула: «Ой, як тут красиво, скільки кольорів. Хочу туди”І ось в один із днів бабуся вирішила пригостити внучку козячим молоком. Для цього треба було сходити в сусідній хутір, який розташовувався неподалік. І вони, звичайно ж, пішли разом. Йдуть, розмовляють, уздовж дороги видніються кладовища. Маленька Людочка ніколи не бачила нічого подібного. Вона вигукнула: «Ой, як тут красиво, скільки кольорів. Хочу туди”

Це дуже незвичайна історія, якої поділилася зі мною Людмила, безпосередня учасниця тих давніх подій. Давним-давно, будучи дівчинкою, влітку вона приїхала в гості до бабусі Олени в село. Бабуся дуже любила

Він почав змушувати мене брати кредити, говорячи, що ми одна сім’я і маємо допомагати одне одномуВін почав змушувати мене брати кредити, говорячи, що ми одна сім’я і маємо допомагати одне одному

Зустріла хлопця, який став згодом моїм чоловіком, він був із забезпеченої сім’ї на той момент. Наполіг на моєму звільненні з роботи, мотивуючи тим, що я маю займатися сім’єю та дітьми

Моя совість не дасть мені бути щасливоюМоя совість не дасть мені бути щасливою

Мені 20. Здавалося б, безтурботне життя, жити та радіти. Тільки якби не одне “але”, я в своїй душі не можу знайти спокою. У мене взагалі проблеми із самовизначенням у своєму