У сестри від ревнощів дах поїхав. У них з чоловіком квартира є, яку вони здають, недавно він заселив туди дівчину, і у сестри параноя почалася. Вони впевнена, що це коханка Ігоря, що він її туди поселив, щоб з нею там розважатися в будь-який час.

Правильно кажуть, що ревниві чоловіки з ревнивими жінками навіть поруч не стояли. У мене сестра від ревнощів, здається, зовсім з глузду з’їхала.

Почну з початку. Прозвучить грубо, але правдиво, сестра у мене – замазура. Ось знаєте цих гидких каченят, але не як з казки, а реально бридких? Вона така. Горбиться страшно, волосся, як клоччя, ні за шкірою, ні за нігтями не стежить, одягається абияк, хоча гроші в сім’ї є.

Єдине, за що її похвалити можна як жінку – в будинку завжди порядок і за дитиною стежить ретельно: вона у неї завжди в новенькому, з іграшками, на гуртки ходить, все як треба.

Так ось. Сестра заміж вийшла у вісімнадцять, по зальоту. Залетіла від хлопця, якого не тільки за мірками нашого селища – по районних мірками можна назвати одним з найкрасивіших. І це не просто слова – ще в одинадцятому класі Ігор брав участь в конкурсах краси, з п’ятнадцяти років в рекламі крутиться, в інстаграмі тисячі підписників, коротше – хлопець красень.

Коли сестра від нього завагітніла, все місто гуло, що вона спеціально це зробила, на неї і на всю нашу родину стільки бруду вилили, навіть згадувати страшно. А потім вони разом зажили, і Ігор всі ці розмови жорстко припиняв, а тих, хто про неї погано говорив – з кола свого спілкування викреслював. І все було б добре, адже живуть вони вже більше п’яти років, дочка росте, улюблена татом і мамою, але останнім часом сестра з розуму стала сходити від ревнощів.

Гаразд, її зрозуміти можна, коли мужик гарний, коли навколо нього стільки жінок…. Але вона починає межі переходити! Мовчу про істерики, про те, що вона його телефон  переглядає і сторінки в соціальних мережах.

Стала стежити за кожною жінкою з його оточення, навіть за тими, кому за сорок років. У них квартира є, яку вони здають, недавно заселив туди дівчину, і у сестри параноя почалася. Вони впевнена, що це коханка Ігоря, що він її туди поселив, щоб з нею там розважатися в будь-який час.

Стала туди заїжджати неждано-негадано, всі докази шукає і докази! Ну от кажу – поїхав дах.

Я з нею вже і так, і сяк розмовляю, пояснюю, що треба б себе трохи приструнити, тому що такі мужики на дорозі не валяються, одного разу йому все набридне, і дитина його не зупинить. Але їй все одно. Для неї якщо він з нею, то нікуди вже не дінеться.

Related Post

Не бачила ще тих, хто за дистанційне навчання дітей в школі, а такі є, і вони з свого боку правіНе бачила ще тих, хто за дистанційне навчання дітей в школі, а такі є, і вони з свого боку праві

Карантин, звісно, як і всім, мені приніс деякі труднощі. Разом з тим, віднеслася до цього максимально спокійно. Але от матусі в нашому дворі м’яко кажучи емоційно відреагували на дистанційне навчання

Баба Зоя, не приїду до тебе більше, ти скупа і жадна, не те що інша бабусяБаба Зоя, не приїду до тебе більше, ти скупа і жадна, не те що інша бабуся

Є в нас, значить 2 бабусі. Зоя – мати чоловіка, доброї душі жінка, яка має 5 дітей і 10 внуків. А є моя мама – Марта. Моя мама, звісно, я