Перейти до вмісту

У шлюбі була 4 роки, доньці 3 роки. Всі три роки сиділа в декреті і ось вийшла на роботу. Від чоловіка не було ніяких знаків уваги як до жінки. І ось мені стали проявляти знаки уваги на роботі інший чоловік. Спочатку приніс каву, було дуже приємно але думала що мені це не треба, поки через пару днів не зіткнулися з ним в коридорі і я не відчула його запах

Хочу поділитися своєю історією, бо не знаю що робити.
У шлюбі була 4 роки, доньці 3 роки. Всі три роки сиділа в декреті і ось вийшла на роботу.

Від чоловіка не було ніяких знаків уваги як до жінки. І ось мені стали проявляти знаки уваги на роботі інший чоловік. Спочатку приніс каву, було дуже приємно але думала що мені це не треба, поки через пару днів не зіткнулися з ним в коридорі і я не відчула його запах.

Тут то мені голову і знесло. Я розуміла що хочу його і хочу з ним бути. Знайшла його в соц мережах і написала. Він сказав що не хоче зв’язуватися із заміжньою та ще й з дитиною. Але мені то треба було! І я почала говорити що шлюб розпадається і що справа рухається до розлучення.

Загалом через тиждень я приїхала до нього в гості, він покликав друга з дівчиною щоб все виглядало пристойно. Не приставав нічого не робив, прям з пристойними спонуканнями до мене і після все закрутилося.

Закохалися по вуха обидва! Тільки є одне але .. У нього раптом почав з’являтися страх що я його кину і повернуся до чоловіка і натяками дав зрозуміти що дитина з батьком не спілкуватися, не бачиться не повинні.

Думала тільки про нього, шукала будь-які способи щоб більше проводити часу з ним і без дитини. Чоловік пішов, але сказав що все одно буде мене любити і чекати.

Дитина звісно бачилася з батьком, але я це приховувала від нього. Суть в тому що почали разом жити. Я все робила для нього. Піклувалася про нього, показувала як люблю, але у нього все одно були сумніви на цей рахунок.

Думав що використовую його, тільки незрозуміло для чого. Сварилися ми протягом усіх 6 місяців часто. В основному через його ревнощі до мого минулого. Але завжди мирилися і говорили як не можемо одне без одного.

В один день відбулася сварка через те, що я не взяла трубку, значить була не у бабусі з дитиною як говорила, а з колишнім. Я брехала і говорила що ні, але по факту я була з колишнім, але ми просто вирішували питання з садком, після чого я поїхала додому, залишивши дитину з батьком.

Він заліз в телефон і прочитав листування і зрозумів що я весь цей час йому брехала, але вирішивши що я сплю з колишнім чоловіком. Він видалив абсолютно всі фото! Видалив мої контакти, додав мене всюди в чорні списки.

Я в цей же день зібралася і переїхала назад до себе на квартиру. Він був категоричний. Я розумію що це точка остаточна. Його теж розумію, що відносини приречені, але при цьому продовжую любити і сумувати.

І руки так і хочуть йому написати і сказати що я його любила і люблю! Що все це листування нічого не означає. Що це не означає, що я з кимось сплю. Але думаю що йому це не цікаво.

Хоча я впевнена що йому зараз важко, у нього були такі плани на мене. Але хіба можна так взяти і перекреслити все? Я кожен день чекаю що він напише! Сама ж нічого не роблю.

Але прошу зауважити що ми також продовжуємо разом працювати. Він на мене взагалі не дивиться. Просто прикро що він так про мене думає. Невже не любив? Хоча впевнена що любив.

І чи варто взагалі повертати його? Або написати? Може він з часом почне нудьгувати? Але я чомусь впевнена що він не стане повертати мене як би не нудьгував і не любив мене.