Перейти до вмісту

У супермаркеті зустріла нову пасію чоловіка, з яким прожили 17 років, непоказна, у старих чоботях, що він у ній знайшов, не розумію

Діана та Юрій прожили разом 17 років. У них була дочка-підліток та син 9 років. Їхнє сімейне життя нехай і не було ідеальним, зате вивіреним і систематизованим.

Юрій ходив на роботу та забезпечував сім’ю, а Діана стежила за будинком, дітьми та регулярно відвідувала свекруху. Та потребувала регулярного догляду, і Діана вже багато років допомагає їй впоратися з неминучим перебігом часу.

Скаржитися особливо не було на що. Юрій виявився добрим чоловіком і досить уважним батьком. Хіба що за своєю матір’ю не стежив. Але у його розумінні за це має відповідати жінка.

А Діана і була не проти. Роль домогосподарки та хранительки вогнища влаштовувала її. Хоч часом вона з тугою згадувала часи, коли обручка ще не скувала її кар’єру.

Колись Діана і сама працювала у невеликій фірмі. Зарплата була невисока, але їй вистачало. Тепер, озираючись назад, Діана була впевнена, що спокійно могла б досягти підвищення. Тоді і грошей було б більше, і визнання було б. Але не склалося. Довелося залишити роботу поза домом заради обов’язків у стінах їхньої спільної квартири.

Якось увечері після роботи Юрій прийшов і заявив, що йде з родини. Він зустрів дівчину, яку полюбив більше життя. Порівнюючи їхні стосунки з «ковтком свіжого повітря», він нарікав на рутину, яка йому була просто неприємна. Того ж вечора він зібрав частину речей і поїхав до матері.

Найстрашніше в подібній ситуації — це дізнатися, що роки старань, самовіддачі та роботи над собою пройшли даремно. Діані стало страшно. Вона була у розпачі. Адже без цього шлюбу вона лише жінка, яка добре витирає пил і готує для чотирьох. Ні власних грошей, ні місця, де б вона могла їх заробляти, у неї не було. Доведеться починати все заново.

Юрій її дуже розчарував. Адже він виявився не тільки зрадником, а й невдячним егоїстом, який, мабуть, не цінував Діану. Того вечора він так і не вибачився. Він говорив тільки про себе і свої відчуття, а Діана була для нього слухачем і не більше.

За кілька тижнів Діана побачила в магазині нову пасію Юрія. У той момент Діана навіть злегка розчарувалася у вподобаннях чоловіка. Коханка не мала краси або чарівності. Одягалася вона яскраво та без смаку. А по потертих чоботях було ясно, що грішми вона не сильно балувана.

Побачивши Діану, та не стала чекати моменту і відкрито заявила їй:

— Якщо ви думаєте, що мене мучить совість, то марно. Юрку зі мною добре. До речі, документи на розлучення він вам ще не показував?

Діану наче блискавкою вдарило. Але варто було визнати, що це був очікуваний удар. Розлучення, так. Але чомусь Діані здавалося, що до шлюбу Юрій із цією дівчиною не дійде. Вона не любить його. Їй просто подобається жонглювати їм.

— Я бачу, що для тебе це просто вигідні стосунки, — відповіла Діана. — Покористаєшся ним і кинеш, коли доб’єшся свого.

У результаті так і сталося.

Через півроку після розлучення коханка покинула Юрія. Перед цим він купив їй довгоочікувану машину. Але замість спільних поїздок на Юрія чекала дорога назад до матері.

Він просився назад у сім’ю. Розкаювавася і списував все на «помутніння». Але Діана чудово розуміла, що таке «помутніння» може повторитися знову, якщо пробачити Юрію.

На цей час Діана знайшла роботу. Нехай посада була не найвищою, а зарплата залишала бажати кращого, це вже було початком. До того ж Юрій виплачував аліменти на дітей, тож їй було трохи легше у цьому плані.

Колишній чоловік продовжував іноді заходити та відвідувати дітей. Але про повернення його як чоловіка не могло бути й мови.