У сусідній кімнаті спав мій другий чоловік, який, на жаль так і не зміг стати для мене близькою людиною за кілька років. Коли я прийняла пропозицію вийти заміж за нього, то тут мабуть, доводи розуму пересилили доводи серця. Не можна обдурити людську природу – виходити заміж не по любові безглуздо, але я дуже хотіла стати матір’ю

У ту ніч мені знову приснився мій перший чоловік Альоша. Уві сні ми сиділи на лавочці, він тримав мене за руку, ми дивилися вдалину і про щось розмовляли.

Я готова присягнути, що я відчувала дотик його руки уві сні, і я не розуміла, що його вже немає в моєму житті, і я більше ніколи його не побачу. Дотепер пам’ятаю відчуття тепла, яке розливалося по серцю – ми знову разом!

А потім я прокинулася. Це був не перший подібний сон, і це часом нагадувало витончені тортури. На коротку мить ми знову разом, а потім розуміння, що це просто сон.

Я віруюча людина і завжди жила надією, що одного разу ми «там» зустрінемося і якщо з собою щось зробити, то шлях на небеса мені буде «замовлений» і ми не зустрінемося навіть там, але напевно в той момент я остаточно зламалася, мабуть, біль досягла свого піку.

Мені не хотілося робити ні вдих, ні видих. Я хотіла що б це все закінчилося раз і назавжди. У сусідній кімнаті спав мій другий чоловік, який, на жаль так і не зміг стати для мене близькою людиною за кілька років.

Коли я прийняла пропозицію вийти заміж за нього, то тут, мабуть, доводи розуму пересилили доводи серця. Не можна обдурити людську природу – виходити заміж не по любові безглуздо, але я дуже хотіла стати матір’ю.

Від мого другого чоловіка у мене не трапилася вагітність, але це окрема історія.

Я металася по кімнаті, вийшла на кухню подивилася у вікно і вирішила стрибнути. Напевно, в той момент, я знехтувала всі звичаї й умовності й навіть відкинула все земне, егоїзм чистої води.

Загалом я  через вікно подивилася вниз, заплющила очі й приготувалася до останнього у своєму житті стрибка, і тут продзвенів дзвінок, дзвонив міський телефон.

До цього часу не розумію, хто мені дзвонив в 3-30 ночі. Головне, що цей дзвінок вивів мене із заціпеніння, я підійшла до телефону і почула якесь клацання. І тільки після цього я схаменулася.

Я зрозуміла, що я не маю права ось так розпорядитися своїм життям. У мене є батьки, які мене люблять, є сестра. Я не одна і повинна пройти цей шлях до кінця.

Тоді я стала молитися Богу. На кухні у мене ікона, вона мені дісталася ще від моєї бабусі. Я просила тільки одного – спокій, хоча б вночі. Альоша завжди буде в моєму серці, за 8 років спогади не стерти, часом в місті я розумію, що шукаю в натовпі його обличчя.

Спати мені не хотілося і я вирішила ну хоч якось підняти собі настрій, набрала в гуглі «смішні історії» і потрапила на цей сайт. І я дуже рада, що так сталося.

По суті справи цей сайт моя відтулина. Тут я можу спілкуватися з моїми новими друзями, давати поради людям, читати коментарі неабияких людей і щось брати для себе. Усе. Всіх благ.

Related Post

Після 26 років шлюбу, дружина зізналася у тому, що 20 років вона мені зраджувалаПісля 26 років шлюбу, дружина зізналася у тому, що 20 років вона мені зраджувала

Місяць тому моя дружина дізналася, що має страшну хворобу. І це дуже сильно нас вибило з колії. Я все життя з тремтінням дихав на дружину, я просто не був готовий

«Хочеш кави?»,- спитав провідник у Даші. Вона чомусь одразу погодилася пройти з ним в його купе…«Хочеш кави?»,- спитав провідник у Даші. Вона чомусь одразу погодилася пройти з ним в його купе…

Січень. Мороз. Вокзал. Вагон. Темрява непрогляднп зимова ніч пронизана крутним снігом, а не місячним світлом. Зовнішній світ наділений рисами хаосу: в ньому панує холод, темрява, завивання і безладний рух вітру.