fbpx

У той же день мені подзвонила його колишня дружина і сказала: “Ти не знаєш, що це за людина, коли дізнаєшся, буде пізно. Я тобі його віддаю, бери і мучся, і пам’ятай: на чужому нещасті щастя не наживеш. Все повернеться тобі бумерангом”.

Чужий чоловік, чуже щастя, не чіпайте його. Я думала що мене в житті це обійде, так ні. Зазнала все сповна. Хочу поділитися своєю історією, може когось вона врятує від помилки.

У мене була звичайна сім’я, чоловік, двоє дітей. Все було як у всіх, іноді добре, іноді не дуже. У шлюбі прожили вісім років. У мене було своє діло і я часто виїжджала у відрядження. В черговий раз я поїхала у відрядження і там зустріла ЙОГО.

В думках у мене не було псувати своє життя, а й начебто хтось мене підмінив. Гарний, елегантний, привабливий чоловік. Так красиво залицявся. Загалом у нас трапився роман.

Повертаючись додому, я зрозуміла, що жити без нього не можу. Я сама прийняла рішення, розлучитися з чоловіком, любові вже немає. І хай буде, що буде. Мій коханий прийняв це з захопленням, підтримував мене. Приїхала додому, чоловікові сказала, щоб йшов, ми жили в моїй квартирі. Мій чоловік пішов, просто пішов, коли почув про зраду. А я залишилася щаслива, зі своєю любов’ю.

Мій коханий дзвонив мені кожен день, підбадьорював, підтримував, просив трохи почекати. З’ясувалося, що у нього є дружина і син. Він говорив, що давно живе зі своєю дружиною через дитину, і що йому потрібен час, щоб підготувати її до розлучення.

Коли через місяць, я повідомила йому, що більше не буду його коханкою, він розповів все дружині. Далі почався кошмар, нескінченні дзвінки його дружини, її подруг, загрози. Ну я ж закохана, все переживу, головне щоб коханий був поруч.

Він пішов з сім’ї, залишив свою дружину і дитину. Через місяць сказав мені, що я йому чужа, і поїхав до своєї сім’ї. Скільки було страждань. Через тиждень повернувся, і так кілька разів.

В один прекрасний день він знову повернувся до своєї дружини, і там інший чоловік. Вона завела нові відносини. Він влаштував там скандал, і назавжди переїхав до мене.
У той же день мені подзвонила його колишня дружина і сказала: “Ти не знаєш, що це за людина, коли дізнаєшся, буде пізно. Я тобі його віддаю, бери й мучся, і пам’ятай: на чужому нещасті щастя не наживеш. Все повернеться тобі бумерангом”.

Але я не здатна була чути.
Через рік нашого спільного життя почався повний кошмар. Він постійно порівнював мене зі своєю колишньою дружиною, влаштовував скандали, ображав мене. Бізнес мій прийшов в занепад, він просто мене довів до банкрутства, залишив ні з чим, за три роки.

Я завагітніла, переривати вагітність було пізно, тому я залишила дитину. Вийшла на роботу. Вся вагітність була кошмаром, погрози, образи, скандали, приниження. Кожен день. Мені не хотілося прокидатися. Адже це бачили мої діти.

Коли народився син, він забрав нас з пологового будинку, ставлення до мене не змінилося.
І ось одного разу, коли він спав, подзвонив його телефон, я відповіла, тиша. Я передзвонила, взяла дівчина, але тут же скинула і вимкнула телефон. Я увійшла в його особистий кабінет, замовила деталізацію і все стало ясно.

Протягом пів року, він цілими днями й ночами, вів бесіди з цією дівчиною, вдома він був 1-2 рази на місяць, решту часу проводив у відрядженнях.
Стала з ним розмовляти, він сказав, коли я тебе зустрів, ти була, красива, незалежна, впевнена, а зараз? Що якщо ти народила, ти можеш вдома сидіти, я що вас годувати повинен? У мене є гарна, розумна дівчина, мені з нею дуже добре, у неї немає проблем, чоловік працює вахтовим методом, я можу бути з нею коли захочу. А жити я буду тут. Я доведу тебе до істерики, все одно за тебе заступитися нікому, потім заберу дитину і буду жити щасливо.

Ось тоді в мені й прокинулася, та жінка, з якою він колись познайомився! Викинула його за двері як собаку! НЕЛЕГКО! Фізично. У мене вага 50 кг, а у нього 120. Викликала поліцію, до цього вони його забирали, але відпускали, і він відчував свою безкарність.

Цього разу дільничного попередила, що буду звертатися до прокуратури. Надала довідки й вперед. Садити не стала, і так зник, коли популярно пояснили, що йому світить.

З трьома дітьми на руках початку все спочатку. Найняла няню. Влаштувалася на роботу, потім потихеньку почала свій бізнес, з нуля. І слава Богу все стало налагоджуватися.
За п’ять років спільного з ним життя я відчула багато. Пережила стільки жаху!

Дівчатка, милі! Ніколи, ніколи не баритесь на чуже, розламувати чужі сім’ї. Біжіть від одружених чоловіків, не оглядаючись. НА ЧУЖОМУ НЕЩАСТІ – ЩАСТЯ НЕ побудуєш.

Related Post

Закохалася у колегу, будучи його начальницею, молодший за мене, не знаю що робити …Закохалася у колегу, будучи його начальницею, молодший за мене, не знаю що робити …

Не хотіла плутати роботу і відносини … Воно так вийшло… Я з нерозумінням ставилася до людей, які заводять на роботах інтрижки або навіть знаходячи собі дружин / чоловіків … Є

Колишній чоловік не хоче, щоб дочка називала вітчима батькомКолишній чоловік не хоче, щоб дочка називала вітчима батьком

12-річна дочка від першого шлюбу спілкується з татом, який живе в іншому місті. Молодшій доньці від другого шлюбу три роки. Нещодавно старша стала називати мого другого чоловіка татом. Він радий,

Чоловік став добропорядним сім’янином, і я його розлюбилаЧоловік став добропорядним сім’янином, і я його розлюбила

Ми з чоловіком прожили десять років. Йому зараз 40, а мені 31 рік. У нас двоє дітей. Коли ми почали жити разом, чоловік був казановою, любив фліртувати з дівчатами і