У тих відносинах було все: від загроз і розборок з дільничним до суду і переїзду в інше місто.

Коли мені перевалило за 33 роки, я усвідомила, що в моєму житті більше не буде романтики, божевільного кохання, поганих вчинків і … Як же я помилялася!

У 28 років я пережила досить болісне розлучення. Було все: від загроз і розборок з дільничним до суду і переїзду в інше місто.

У 28 років я повністю поміняла все життя. Залишила своїх друзів, деяких рідних, знайомих і роботу. По-іншому не можна було. В той момент я хотіла, щоб мене ніхто не бачив і ніхто не чіпав. Закрила профілі в соціальних мережах, змінила телефонний номер. Обірвала всі нитки, що зв’язують мене з минулим.

Дослідним шляхом вийшло налагодити заново життя тільки протягом 5 років. Хоча варто зізнатися, я нікуди не поспішала. Просто хотіла спокою, тиші і самоти.

4 місяці тому змінилося все. Я знову закохалася. Закохалася як дурна старшокласниця. Закохалася всією душею, всім тілом. Це непередаване відчуття. Так приємно, коли по шкірі бігають мурашки, в животі немов метелики літають … Так приємно, коли кожен поцілунок обпікає немов полум’я … Так приємно, коли серце шалено калатає в грудях, а голос тремтить …

Я пишу це не стільки для себе, скільки для людей, що зневірилися. Пишу для людей, які вважають, що знайти справжню любов неможливо. Повірте, справжня любов буває в будь-якому віці. Це неймовірне відчуття. Воно поглинає тебе повністю, дарує сили, дарує бажання жити. Просто безумство якесь. Ніколи не впадайте у відчай, навіть якщо зараз у вашому житті все погано. Коли-небудь все погане піде.

Живіть, любіть і даруєте любов! 

You cannot copy content of this page