У вільний від основної роботи час я дуже часто підробляю таксистом. Дружина в декретній відпустці, тому грошей нам постійно не вистачає

У вільний від основної роботи час я дуже часто підробляю таксистом. Дружина в декретній відпустці, тому грошей нам постійно не вистачає.

На Новий Рік теж вийшов працювати, тому що гроші можна заробити гарні. Сів клієнт років сорока. Поцікавився як робота у свята.

Я відповів, що у святкові дні роботи більше та платять краще. Потім розговорились, він розповів, що теж працював в таксі, але в іншому місті. На моє запитання, де працює тепер, просто відповів: «У будівництві».

– З сім’єю не зустрічаєш новий рік?
– Ні. Вони вже звикли, що на свята мене нема. Коли усі відпочивають, таксисти працюють.

Він мене розпитував про дружину і дочку. Я не охоче, але відповідав із вихованості. Розповів, що їде зустрічати Новий Рік до друзів, тому що нещодавно розвівся і його дружина поїхала у Німеччину з дитиною. Що він дуже сумує.

Мені навіть стало його трохи шкода, вигляд він мав пригнічений.
І ось ми практично доїхали до адреси, і він дає мені три тисячі гривень.

Я кажу, мовляв, не треба, надто багато. А він: «Зустрінь Новий Рік із сім’єю». Я спробував повернути гроші, але він не взяв.

Він вийшов. Я подумав, що за такі чайові можна й відпочити… Зайшов до магазину купив пляшечку ігристого, подарунок для дочки й зробив сюрприз своїм дівчатам. І це було справжнє свято в колі сім’ї. Я вже і забув як це.

You cannot copy content of this page