Перейти до вмісту

У житті не буває так, щоб завжди все гладенько було. Зі свекрухою пощастило, а от для всесвітнього балансу мені дісталася сестра чоловіка, яка мене терпіти не може. А причина вже майже п’ятирічної ворожнечі в тому, що мій чоловік Андрій обрав свого часу мене, а не її найкращу подружку

У житті не буває так, щоб завжди все гладенько було. Зі свекрухою пощастило, а от для всесвітнього балансу мені дісталася сестра чоловіка, яка мене терпіти не може. А причина вже майже п’ятирічної ворожнечі в тому, що мій чоловік Андрій обрав свого часу мене, а не її найкращу подружку.

З чоловіком мені теж пощастило – високий, спортивний, із чарівними ямочками на щоках, та й за характером пряме те, що мені потрібно. Сама я теж не обділена природою, чого вже скромничати, тому вважаю, що ми дуже органічна пара, не лише внутрішньо, а й зовні.

У сім’ї чоловіка мене прийняли добре. Від свекрухи я ніколи не чула ні докору, ні повчання. Усі поради вона дає лише тоді, коли я її про це попрошу. У стосунки не лізе загалом золота жінка. Зі свекром теж нормальні стосунки, але його я трохи побоююся, він якийсь суворий завжди, і мені спочатку здавалося, що я йому не подобаюсь.

– Та не бери в голову, тато завжди такий, насупиться, як морж, у свої вуса і сидить серйозний. Це його нормальний стан, – сміявся чоловік, коли я йому висловила свої сумніви.

А ось сестра Таня мене сприйняла відразу погано. Вона молодша за свого брата всього на чотири роки. Чоловік казав, що вони завжди добре спілкувалися і навіть гуляли в одній компанії. Тоді Таня і спалахнула думкою звести свого брата і найкращу подругу. Просто ідея фіксу була.

Подружка теж на Андрія поклала око – ще б пак, такий красень, старший, при своєму авто, ну просто дівоча мрія. Тільки сам він такої пари собі не хотів.

– Танька та її подружки дівчата непогані, але дурненькі. У когось це вроджене, а у когось вікове. Сподіваюся, що Таня свої дитячі проблеми переросте. А з подружками її мені нецікаво, вони ні про що, – розповідав чоловік.

Тетянині заморочки дитячими я б не назвала. На той момент, коли ми з Андрієм познайомилися, їй вже було двадцять два роки, свідомий вік. Проте у своєму чоловікові я була впевнена, тому на спроби Тані, засватати за брата свою подружку я дивилася крізь пальці.

А що вона тільки не робила разом із потенційною нареченою. І “раптові” зустрічі їм влаштовувалися, і на ніч у себе Таня подружку залишала, і “ненароком” дуже відверті фото подруги братові надсилали, і вночі вона йому дзвонила, просила звідкись забрати, а потім вішалася на шию. Коротше, війна йшла за всіма правилами.

Мене особливо напружила ситуація, коли ця подружка з’явилася на весіллі. Ні я, ні чоловік її не запрошували. Це зробила Таня. Свекруха їй тоді всипала за самодіяльність, а подружку акуратно виставили з урочистостей.

Тетяна виявилася дівчиною напрочуд цілеспрямованою. Ось уже близько п’яти років вона не залишає надій зробити так, щоб ми з чоловіком розлучилися, а її подружка з ним побралися. Хоча мрії про Андрія не заважають цій подружці будувати свої стосунки, зазвичай короткострокові.

Я в курсі всього її життя, бо кожен наш прихід у будинок свекрухи обов’язково супроводжується докладною розповіддю Тані про долю своєї подруги. Робиться це спеціально для мого чоловіка, мабуть, він повинен почути, що ця дівчина вкотре розійшлася з кавалером, запалати до неї пристрастю і бігти на ній одружитися. Поки що план чомусь не спрацював.

Особливо активна діяльність розвинулася, коли я в положенні. Мені довелося приймати гормони, від яких вага дуже сильно зросла. Ось уже рік я намагаюся прийти в норму, але йде повільно. Це стало простором для всіляких підколів з боку Тані, постійні запрошення на пляж, в аквапарк чи сауну, загалом, у будь-яке місце, де я виглядатиму максимально невигідно.

Зрештою, поведінка дочки роздратувала навіть свекра, який зазвичай у такі розмови не встрявав.
– Ти зі своєю подругою – дві стрункі кози, які до біса не потрібні нікому, якщо раптом колись тобі пощастить вийти заміж, у чому я вже сумніваюся, то подивимося, як після появи дитини виглядатимеш ти. А поки зачинила рота і вийшла з кімнати. Ще раз почую подібні розмови, вирушиш на орендовану квартиру, а то тобі, мабуть, зайнятися нічим, що ти в чужі справи лізеш, – не підвищуючи голосу висловився свекор, але почули всі.

Мені було дуже несподівано таке заступництво, та й Таня явно не чекала від батька такої реакції. Поки притихла, але не знаю, на скільки її вистачить. Краще б вже своє особисте життя влаштовувала, ніж влазити в наше. Можливо, отрути б і жовчі в характері поменшало.