У зраді будь-яка, фізична чи моральна винна не одна людина, ні дві, а завжди 3 особи

Нашим стосункам вже 20 років, зустрічатися почали зі школи, але весілля організували через 8 років. Дітей не поспішали заводити, працювали та насолоджувалися життям.

У 25 я завагітніла, ми були раді, але вагітність протікала складно, мабуть, я поринула в цей стан. Чомусь я не помітила чоловіка, який чомусь відокремився. Народила, наче турбота, але щось було не те. Він у мене завжди був люблячим і дбайливим. Телефон не ховав, але був у собі. Моя велика провина, що я пішла в дитину.

Дитині рік, бачу, що чоловік неспокійний, переживає щось. Змінив роботу та номер телефону, пішов із соцмереж. Я це не пов’язувала докупи. Можна подумати, що ми жили як чужі, але ні — так само продовжували зустрічатися з друзями, відзначати свята тощо.

Повернулася турбота, увага та розуміння, слова кохання, все для нас, ніби нашкодило кошеня. Минали роки, з’явилася друга дитина, життя як у всіх: білі, чорні смуги, сварки бували. Зараз нам по 35 років, йде двадцятий рік наших стосунків (досить багато для молодої сім’ї). І тут він вирішив сповідатися.

10 років тому на роботі у нього почалися стосунки, дівчина його дуже любила (за його словами) такого відношення він нібито від мене жодного разу не відчував. Вона така добра, уважна і віддана, бачила тільки його поряд.

Все це тривало 1,5 роки, але інтиму не було, вона чекала, що він піде з сім’ї. А він мучився і просто пішов від неї, обірвавши всі зв’язки. На мене одразу звалилися всі спогади та всі ниточки зв’язалися.

Я не маленька дівчинка, щоб вірити у відсутність інтиму, але якщо чесно, просто сама не хочу цього чути. Я знайшла дівчину у соцмережах (пройшло 10 років). У неї чоловік, дуже зовні нагадує мого, є два малюки. Чудова сім’я, багато слів любові до чоловіка.

Мені зараз дуже складно жити з отриманою інформацією. У зраді будь-яка, фізична чи моральна винна не одна людина, ні дві, а завжди 3 особи. Той, якому змінили, можливо, щось упустив, відпустив на самоплив.

Зрадник, так би мовити, винуватець всього, окраса програми, саме він порушує дані присяги у шлюбі. Ну а той, хто вривається у сімейне вогнище у взутті, і залишає брудні сліди, так само є винуватцем.

Кожна людина повинна розуміти табу входу в чужий союз, тому що нікому не хочеться опинитися на місці зрадженої людини. Думаю, зараз ця дівчина не хотіла б, щоб її чоловік ось так ось вчинив у їхніх стосунках, як колись зі мною. Мені важко, я намагаюся не думати, адже жила стільки років у брехні, але не можу. У голові відтворюються ті 1,5 роки і багато стає зрозуміло.

Related Post

Не можу бути одна, але чоловіки не затримуються надовгоНе можу бути одна, але чоловіки не затримуються надовго

Перший чоловік домігся мене через пару років після знайомства. Спочатку не підпускала його, потім зрозуміла, що він мені дуже подобається. Зустрічалися недовго – дізналася, що він мені зрадив. Прощення не