У зраді будь-яка, фізична чи моральна винна не одна людина, ні дві, а завжди 3 особи

Нашим стосункам вже 20 років, зустрічатися почали зі школи, але весілля організували через 8 років. Дітей не поспішали заводити, працювали та насолоджувалися життям.

У 25 я завагітніла, ми були раді, але вагітність протікала складно, мабуть, я поринула в цей стан. Чомусь я не помітила чоловіка, який чомусь відокремився. Народила, наче турбота, але щось було не те. Він у мене завжди був люблячим і дбайливим. Телефон не ховав, але був у собі. Моя велика провина, що я пішла в дитину.

Дитині рік, бачу, що чоловік неспокійний, переживає щось. Змінив роботу та номер телефону, пішов із соцмереж. Я це не пов’язувала докупи. Можна подумати, що ми жили як чужі, але ні — так само продовжували зустрічатися з друзями, відзначати свята тощо.

Повернулася турбота, увага та розуміння, слова кохання, все для нас, ніби нашкодило кошеня. Минали роки, з’явилася друга дитина, життя як у всіх: білі, чорні смуги, сварки бували. Зараз нам по 35 років, йде двадцятий рік наших стосунків (досить багато для молодої сім’ї). І тут він вирішив сповідатися.

10 років тому на роботі у нього почалися стосунки, дівчина його дуже любила (за його словами) такого відношення він нібито від мене жодного разу не відчував. Вона така добра, уважна і віддана, бачила тільки його поряд.

Все це тривало 1,5 роки, але інтиму не було, вона чекала, що він піде з сім’ї. А він мучився і просто пішов від неї, обірвавши всі зв’язки. На мене одразу звалилися всі спогади та всі ниточки зв’язалися.

Я не маленька дівчинка, щоб вірити у відсутність інтиму, але якщо чесно, просто сама не хочу цього чути. Я знайшла дівчину у соцмережах (пройшло 10 років). У неї чоловік, дуже зовні нагадує мого, є два малюки. Чудова сім’я, багато слів любові до чоловіка.

Мені зараз дуже складно жити з отриманою інформацією. У зраді будь-яка, фізична чи моральна винна не одна людина, ні дві, а завжди 3 особи. Той, якому змінили, можливо, щось упустив, відпустив на самоплив.

Зрадник, так би мовити, винуватець всього, окраса програми, саме він порушує дані присяги у шлюбі. Ну а той, хто вривається у сімейне вогнище у взутті, і залишає брудні сліди, так само є винуватцем.

Кожна людина повинна розуміти табу входу в чужий союз, тому що нікому не хочеться опинитися на місці зрадженої людини. Думаю, зараз ця дівчина не хотіла б, щоб її чоловік ось так ось вчинив у їхніх стосунках, як колись зі мною. Мені важко, я намагаюся не думати, адже жила стільки років у брехні, але не можу. У голові відтворюються ті 1,5 роки і багато стає зрозуміло.

You cannot copy content of this page