Український професор читає студентам лекції з окопів під час перерви між бойовими чергуваннями

Професор Ужгородського національного університету Федір Шандор читає лекції для студентів просто з окопів під час перерви між бойовими чергуваннями. Коли почалася війна, пішов захищати країну не вагаючись.

Про історію професора написав його побратим Віктор Щадей у Facebook. Передає ЦЕ EASY.

В перший же день війни Федір Федорович прийшов у воєнкомат, щоб піти захищати своїх близьких, свою державу. В перерві між бойовими чергуваннями професор УжНУ читає лекцію з “Туризмознавства” своїм студентам.

“Несе службу в батальйоні тероборони. Зараз він – на Сході України. Служимо з Шандором в одному відділенні. Як і в мирному житті, Шандор постійно в русі, на зв’язку з активними закарпатцями, які допомагають нашим військовим. Ну а лекції студентам – це святе, їх пропускати не можна”, – розповідає побратим.

Щадей зазначив, що разом з Шандором будують плани на майбутнє і вже знають, чим будуть займатися після перемоги.

“Маю точний інсайд: в його блокноті вже записано багато цікавих ідей для Закарпаття, які ми неодмінно реалізуємо після війни. Все буде Україна!”, – підкреслив Щадей.

У коментарі “Медіацентру УжНУ” професор розповів, що домовився із командуванням і товаришами по службі, щоб графік його бойових чергувань дозволив проводити лекції із самого ранку.

“Уже 70 днів я в армії. Пішов до військкомату одразу після пар 24 лютого. Але занять зі студентами не кидав. Щопонеділка й вівторка у мене пари о 8 ранку – жодної я не пропустив.

Завжди надаю перевагу ранковим заняттям: вичитав, а потім маєш час на іншу роботу. Ось тепер проводжу теоретичні заняття для туризмознавців і студентів факультету суспільних наук, а на семінарах працюють аспіранти”, – розповів Федір Шандор.

Related Post

Моя невістка до певного часу була для мене першою подругоюМоя невістка до певного часу була для мене першою подругою

Моя невістка до певного часу була для мене першою подругою, найкращою порадницею. Я завжди вважала її дуже хорошою дівчинкою, дарувала подарунки, як і могла, там шарфик, наприклад, чи капці, минулого

Я відчула величезну різницю в менталітеті між нами! Ігор беззаперечно слухається батьків, хоча йому вже 28 років. Моя думка не враховується, я лише доглядаю за дитиною. Всі інші питання вирішують чоловік і його батьки. Чоловік постійно вказує на двері: «Якщо тебе щось не влаштовує – збирай речі і їдь. Одна без дитиниЯ відчула величезну різницю в менталітеті між нами! Ігор беззаперечно слухається батьків, хоча йому вже 28 років. Моя думка не враховується, я лише доглядаю за дитиною. Всі інші питання вирішують чоловік і його батьки. Чоловік постійно вказує на двері: «Якщо тебе щось не влаштовує – збирай речі і їдь. Одна без дитини

Моя історія стара як світ. Я познайомилася з чоловіком своєї мрії на Кіпрі і, закохавшись, вирішила що він – моя доля! Все відбувалося як в казці! Сонячний острів, спекотне сонце!