fbpx

Університетська подруга вирішила підставити мене, але зло завжди повертається, як і добро

У мене є подруга Аня, це ще з тих,що лишилися після універу. Досить цікава дівчина. Вона ніколи не займала принципової позиції, завжди була дуже товариською і справедливою.

Коли черговий раз ми надумали зустрічатися з одногрупниками, я запропонувала зробити посиденьки в своєму кафе. Ні, звісно пригощати всіх я не збиралася, але зробила би гарну знижку, на своїх би не стала націнку робити. Аня перша підтримала таку пропозицію.

Ми порахували, з сім’ї вийшло приблизно 300 грн. Не велика сума, якщо враховувати що всі однозначно вирішили приходити сім’ями з дружинами і дітьми. Всі розуміли що діти, скоріш за все будуть їсти солодке. Як подарунок, я заздалегідь домовилася з аніматором і заплатила їй за вечір, для того щоб батьки могли спокійно поспілкуватися.

До зустрічі лишалося 2 дні. Окрім звичного приготування до такого свята, макіяжу, зачіски, та іншого, потрібно було ще і узгодити меню, саме головне, привести в порядок ресторан. Ні, звісно миші там не бігають, але все-таки це люди з якими я провчилася стільки років, не хотілося вдарити лицем в багнюку. А ще, я знаю що деякі особистості з нашої групи дуже любили все критикувати, і не тому, що все було погано а так, через заздрощі.

Вечір, переддень події. Я втомлена, розумію що уже об 11 маю бути на роботі, приймати звичайних гостей, а після 14.00 ще й встигнути приготуватися.

І от, вона настала, ця мить. Але 14.00 нікого немає. Я почала обдзвонювати всіх, ніхто не відповідав. Столи ломилися від їжі. Зайшла загальний чат в соціальних мережах.

Виявляється Анна підбила всіх щоб вони не приїздили, обіцяла таке ж торжество сама зробити.Я розлючена сиджу з чоловіком, позвала ще кількох родичів, знайомих. Шкода продукти, та і стільки сил на те все потратила. 

Ближче до 7 вечора підтягнулися мої горе одногрупники. Я звісно ж що впустила їх, взяла як слід з кожного по 300 грн. Незважаючи на те, що якісь страви вже винесли іншим гостям, а дещо з’їли ми.

Набридло бачте їм пити дешеве шампанське і канапки з вареною ковбасою. І як потім людям вірити? Подруга була, секретами ділилися, вірили одна одній. Саме цікаве ще за свій стіл накритий Аня взяла по 150 грн з кожного. А це вийшло +-300-450 грн з сім’ї, а в деяких і більше. То на кому я хотіла нажитися?

Related Post

facebook