Перейти до вмісту

Увечері мама повернулася, але букета та тата не було. Вона дуже засмутилася, я, якщо чесно, теж. Мабуть, цього разу у них дуже серйозна сварка. Мама так сильно розхвилювалася, що в неї піднявся тиск, і вона пішла спати. Я вирішив, що треба рятувати становище

Мої батьки вже 20 років разом. Щотижня протягом десяти років батько дарує мамі букет квітів. Щосуботи мама викидає старий букет, а тато замінює його на новий. Ось це кохання!

Якщо батьки сваряться, тато все одно приносить квіти. І ось одного разу батьки знову посварилися. Настала субота, мама викинула зів’ялий букет і пішла на роботу.

Увечері вона повернулася, але букета та тата не було. Вона дуже засмутилася, я, якщо чесно, теж. Мабуть, цього разу у них дуже серйозна сварка. Мама так сильно розхвилювалася, що в неї піднявся тиск, і вона пішла спати.

Я вирішив, що треба рятувати становище і самому сходити по букет, нібито він від тата. Коли мама прокинулася на неї вже чекав свіжий букет квітів.
-Тато приносив, поки ти спала! І кудись знову пішов, – сказав я.

Мама була щаслива, що тато приніс квіти. Вона заспокоїлася, я також. Через годину прийшов батько з букетом квітів і з порога сказав:
-Вибач, кохана, затримався на роботі, ось твої квіти!

-Навіщо другий? Одного вистачило б! – Відповіла мама, забираючи черговий букет.

Довелося розповісти мамі, що попередній букет був від мене. Вона похвалила мене за мою чуйність, а я був щасливий, що батьки помирились!