fbpx

Уявляєте а я спати лягла, діти будинок перевертають, а я заснула під ці крики

На днях моя мама вирішила приїхати побути з онуками. Що ж, я тільки рада, будинок великий, я знайду чим займатися, нехай би і погралася з дітками. Мала приїхали з ночівлею на кілька днів.

Я зустріла її на таксі з вокзалу, допомогла сумку з речами і смаколиками донести, діти були безумовно раді тому, що приїхала бабуся і буде з ними гратися. Тато наш постійно на роботі, а я їм вже набридла за стільки років, хоч щось для різноманіття.

Я не скажу що моя мама велика помічниця чи гарна нянька, але мені ж теж треба психологічне розвантаження, хоч іноді. Старшому 7 років, меншій 2, я з ними іноді з розуму сходжу, ні дня спокою, та шо там ні дня, ні хвилини. Тому приїзд мами як манна небесна для мене став.

Ось поїли, почали розміщатися щоб дітей вкласти спати, я мамі в залі ввечері буду стелити, а дітей в обід одного в залі, одного в дитячій кладу. Як кладу, просто даю попити щось і йду на кілька хвилин з кімнати.

А тут мама виявила непереборне бажання меншу на руках поносити, а старшому казку розказати. Ну, думаю добре, давай. Я сама пішла по своїм справам, вирішила в спальні трішки прибратися, поки займалася там з прибиранням діти чути було як бабусі вже мозок виносять.

Але я вперто вирішила не спускатися до них на 1 поверх. А потім в мене закрутилася голова, я прилягала і я заснула. Прокинулася хвилин через 10 від криків матері, що я тільки в свій бік почула. Як так, нероба, лінтяйка, поки вона там з моїми дітьми, я тут спати надумала.

Вона виявляється покинула господарство заради мене і приїхала допомоги, а я безсовісна і безтолкова спати посеред білого дня вляглася. Вечері так мати і не дочекалася, моїх пояснень теж. Гримнула дверима, я і не стала нічого казати, вона всеодно вже свої висновки зробила.

А я сиджу і досі не розумію, що я такого зробила? Чи дійсно матері 2 дітей, яка з ніг падає від роботи і домашнього хазяйства не можна 10 хвилин поспати?

Related Post

Пішов жити до Марини, вибач, твій КоляПішов жити до Марини, вибач, твій Коля

На годиннику було майже п’ята. Вона знову затрималася на роботі, готуючись з дітьми до новорічного ранку. Нінині восьмикласники були наче і самостійні, але минулого разу залишилися на репетицію та обмалювали

Подруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доніПодруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доні

Моя подруга вийшла заміж. Вчора була її весілля. Я була свідком нареченої. Я в шоці. Ми з Женькою подруги з першого класу. Виросли в одному селищі. Все життя йдемо разом.