Уявляєте а я спати лягла, діти будинок перевертають, а я заснула під ці крики

На днях моя мама вирішила приїхати побути з онуками. Що ж, я тільки рада, будинок великий, я знайду чим займатися, нехай би і погралася з дітками. Мала приїхали з ночівлею на кілька днів.

Я зустріла її на таксі з вокзалу, допомогла сумку з речами і смаколиками донести, діти були безумовно раді тому, що приїхала бабуся і буде з ними гратися. Тато наш постійно на роботі, а я їм вже набридла за стільки років, хоч щось для різноманіття.

Я не скажу що моя мама велика помічниця чи гарна нянька, але мені ж теж треба психологічне розвантаження, хоч іноді. Старшому 7 років, меншій 2, я з ними іноді з розуму сходжу, ні дня спокою, та шо там ні дня, ні хвилини. Тому приїзд мами як манна небесна для мене став.

Ось поїли, почали розміщатися щоб дітей вкласти спати, я мамі в залі ввечері буду стелити, а дітей в обід одного в залі, одного в дитячій кладу. Як кладу, просто даю попити щось і йду на кілька хвилин з кімнати.

А тут мама виявила непереборне бажання меншу на руках поносити, а старшому казку розказати. Ну, думаю добре, давай. Я сама пішла по своїм справам, вирішила в спальні трішки прибратися, поки займалася там з прибиранням діти чути було як бабусі вже мозок виносять.

Але я вперто вирішила не спускатися до них на 1 поверх. А потім в мене закрутилася голова, я прилягала і я заснула. Прокинулася хвилин через 10 від криків матері, що я тільки в свій бік почула. Як так, нероба, лінтяйка, поки вона там з моїми дітьми, я тут спати надумала.

Вона виявляється покинула господарство заради мене і приїхала допомоги, а я безсовісна і безтолкова спати посеред білого дня вляглася. Вечері так мати і не дочекалася, моїх пояснень теж. Гримнула дверима, я і не стала нічого казати, вона всеодно вже свої висновки зробила.

А я сиджу і досі не розумію, що я такого зробила? Чи дійсно матері 2 дітей, яка з ніг падає від роботи і домашнього хазяйства не можна 10 хвилин поспати?

Related Post

Народжуй, мучся, а вони потім в гріш не ставлять, як пологи терпіти мама, а як поговорити то з татомНароджуй, мучся, а вони потім в гріш не ставлять, як пологи терпіти мама, а як поговорити то з татом

9 місяць вагітності, я схожа на великий надувний шар стою на зупинці і чекаю на тролейбус, бо мій чоловік не хоче їхати через все місто по мене, нехай, я ж

Соромно, що мене фінасово утримує чоловік, але виходити на роботу страшноСоромно, що мене фінасово утримує чоловік, але виходити на роботу страшно

Я маю вищу освіту, деякий час працювала за фахом. Але вже близько трьох років мене повністю утримує чоловік. Мені соромно, що я не заробляю, але як тільки представлю, що кожен

Останнім часом вона стала говорити, що я нудний, мотивуючи це тим, що я не маю поганих звичокОстаннім часом вона стала говорити, що я нудний, мотивуючи це тим, що я не маю поганих звичок

Зустрічаюся з дівчиною 3 роки. Перший рік все було чудово, я приїжджав до неї будь-коли, живемо одне від одного за 40 км. Я в неї перший вона теж у мене.