«Уяви, що щоранку, коли ти прокидаєшся, тобі дають 86400 доларів …»

– Уяви, що щоранку, коли ти прокидаєшся, тобі дають 86400 доларів з єдиною умовою, щоб ти всі їх витратив упродовж дня, невикористаний залишок у тебе забирають, коли ти вирушаєш спати, – це такий подарунок, але гра може закінчитися в будь-який момент. Питання: що б ти зробив з грошима?

Він відповів, що витратив би кожен долар на власне задоволення і на те, щоб накупити купу подарунків тим, кого любить. Він би використовував кожен цент з цього чарівного банку, щоб привнести щастя в своє життя і життя оточуючих, «навіть тих, кого я не знаю, тому що не впевнений, що зміг би витрачати на себе і близьких 86400 доларів в день; але до чого ти ведеш? »

– Такий чарівний банк доступний кожному з нас – це час! Ріг достатку, з якого постійно течуть секунди … Щоранку, прокидаючись, ми отримуємо кредит в розмірі 86400 секунд життя в день, і, коли ми засинаємо ввечері, запас зникає, а що не було прожито за день – пропало. Щоранку магія починається по новій, нам знову дають кредит в 86400 секунд.

І ми граємо за правилом, обійти яке неможливо: банк може закрити рахунок в будь-який момент без попередження; життя може зупинитися в будь-яку секунду. Що ми робимо з нашими щоденними 86400 секундами? А секунда життя важливіша за долар, правда ж? ..

Автор: Марк Леві
“Між небом і землею”

You cannot copy content of this page