Перейти до вмісту

В 16 років почав зустрічатися з дівчиною, все затягнулося на 3 роки. Я постійно дарував їй дорогі подарунки, а потім побачив, як вона зраджує меня з якимось мужиком у машині

  • від

Було мені тоді 16 років, це були мої перші відносини і я був маленький і дурний, але познайомився в поїзді по дорозі додому з чудовою дівчиною, звали її Христина,

Вона була красива струнка і всім хлопцям подобалася, а я був сором’язливий, але мабуть цим її і привабив, ми познайомилися, а потім по приїзду в рідне місто почали гуляти і зустрічатися.

Зустрічалися ми 3 роки, а потім розлучилися, ну так ось спочатку розповім історію.

Я дуже її полюбив, був з середньої сім’ї, тому міг дозволити собі непогані подарунки, балував її і все було круто 3 роки, але потім, вона мені сказала, що вона хоче розлучитися і зрадила мені з якимось хлопцем, до сих пір я не знаю хто це.

Знаєте, що я зробив, пробачив її і сказав, що давай спробуємо спочатку, ну так ось ми все почали знову.

Потім я помітив холод від неї і дуже страждав, але коли ми починали лаятися, вона просто йшла, виходить ми розлучилися, а потім я побачив на наступний день її на машині з іншим мужиком. Мораль цієї історії така, ніколи не пробачайте дівчат.