В астрологію я ніколи не вірила, але ось, що хочу сказати – всі чоловіки близнюки брехуни і зрадники, це я можу сказати з впевненістю на 100%. В мене був не один чоловік “близнюки”

Ніколи не захоплювалася гороскопами, не вірила і навіть не читала. Але, з часом довелося це зробити. Знаю, що людей багато і охарактеризувати їх одним знаком дуже складно.

Але, все чоловіки близнюки які зустрічалися на моєму життєвому шляху, всі жахливі і страшні брехуни.

Мій тато зодіаку близнюки, з мамою був в шлюбі 25 років. Як тільки по юності почали зустрічатися, так по початку обіцяв їй золоті гори, і життя в рожевому кольорі, і клявся у вічній любові.

Так воно і було, але перші років 7. Далі звернув ліворуч і зрадив мамі,  зізнався. Зробив все щоб пробачила. Пробачила.

Проходить ще 10 років, все повторюється знову зрада. Пішов. Моя подруга зустрічалася з хлопцем 2 роки, він близнюки, почав їй зраджувати, крутити романи на стороні. Причому не з однією дівчиною.

Колега на роботі чоловік близнюки, бачу як він фліртує і заграє з іншими дівчатами постійно. З однією завжди ходить вечорами гуляти. Хоча одружений і є дві дочки.

Я! Знайомлюся з чоловіком, точніше він перший зробив все, щоб я звернула на нього увагу. Надавав знаки уваги, постійно жартував, з ним було легко і весело. Я відчувала якесь тяжіння до цієї людини.

Часто підвозив додому. Чекав мене після роботи. Загалом, закохав у себе. Натякав щоб залишитися поруч. Не знаю, але я була впевнена в тому, що це мій чоловік, намріяла багато.

Але пізніше, я дізнаюся, що він одружений, є дитина, дружина ДУЖЕ красива. Я в шоці, потім я дізнаюся дату його ДР! Він близнюки!

НАВІЩО? Чому чоловіки це роблять? Я відразу ж без пояснень перестала з ним спілкуватися. І дуже рада тому, що між нами ще нічого особливо не було.

Бачачи, кілька років як боляче моїй мамі і скільки сліз у неї було. Я дала собі слово: Що ніколи в житті, як би я не закохалася в людину, я не буду зустрічатися з одруженими і заподіювати біль і страждання його дружині.

Але зараз, мені теж не дуже добре. Мені цей чоловік запав у душу. Я про нього думаю постійно! Але я дотримаю своє слово !!!

Мені так спокійно, цікаво і легко з ним було … Але ж як же інакше, адже я водолій, а кажуть, що водолій і близнюки це найкраще поєднання знаків. Як же тепер викинути його з голови.

Related Post

Я не люблю його, як це було раніше. Швидше за цей час ми звикли одне до одного, притерлисяЯ не люблю його, як це було раніше. Швидше за цей час ми звикли одне до одного, притерлися

Мені 29 років. Три роки тому я шалено закохалася в одну людину. Історія наших стосунків була гладкою. І, треба сказати, спочатку він поводився стосовно мене недбало і навіть байдуже. Чогось

Жартівниця твою ж… Дожартувалася, що сім’ю розбилаЖартівниця твою ж… Дожартувалася, що сім’ю розбила

Яна з чоловіком були дуже і дуже веселими. От є такі сім’ї,де люди просто обожнюють підколювали один одного. Правда останнім часом вони вже не такі завзяті, але разом з тим,