fbpx

В мене була депресія через те, що я народила дитину і більше не могла літати на Ібіцу

Ще зовсім недавно, я їздила по нічним клубам, знайомилася з цікавими людьми, жила безтурботним і мрійливим ​​життям. Але буквально за 2 роки, все кардинально змінилося. Я вийшла заміж і народила дитину.

Чоловік, який звик веселитися і гуляти, став розсудливим, став турботливим батьком і чоловіком. Все йшло ідеально, поки в душі не оселилася нотка смутку, що переростає в депресивний стан зневіри. Купувати красиві сукні стало не потрібним. Куди їх одягати? У дитячу поліклініку?

Увечері о 23:00 вже давно пора спати, тому що, дитина, безсумнівно прокинеться в 7-8 ранку, і відповідно підіймаються всі разом з ним. Розмови нового кола спілкування, були тільки про дітей, памперси, і як стати в чергу в садок. А хотілося кинути все і поїхати на Ібіцу.

Але як то кажуть, до 6 вечора, сім’я чекає свою законну вечерю. Зрозуміло що не встигну не те що на Ібіцу, в магазин-то б якось сходити за продуктами, голову помити й т. д.

Депресія росла дуже швидкими темпами, поки дивним чином не прийшло усвідомлення, що насправді я щаслива. До чого ведуть клуби? До того, що ти прокинешся в 30 з синцями під очима, одна в кращому випадку)) І виходу немає. Так і котишся вниз.

А сім’я – це шлях до духовного розвитку. Тверезо оцінивши що добре, а що ілюзія, ти починаєш рости. Виховуєш себе, вчишся жити поступово, живеш в любові й гармонії у своїй молодій сім’ї. Замість нової сукні, можна побалувати себе яскравими зручними кросівками. Цінуйте те, що у вас є, шлюб, дітей, можливість бути корисною суспільству і дарувати світу добрі, світлі, чисті емоції. Перестати жити втіхами плоті, а зрости з усього цього і збагатитися духовно. Вміти бути щасливою по справжньому!

Related Post

Мої діти як і я виросли у дитячому будинку….Мої діти як і я виросли у дитячому будинку….

Привіт мене звуть Христина. Хочу вам розповісти мою історію з життя. В житті і мене було багато чого, але такого жорсткого ще не ні. Був у мене чоловік Володимир він