fbpx

В мене з’явилися почуття до сусіда. Не знаю, як так вийшло?

Я сама не знаю, що мене спонукало розкрити всьому світу історію свого кохання. Напевно, просто бажання висловитись. Можливо комусь моя історія допоможе, а комусь може буде просто цікаво почитати.

Я давно знайома з цією людиною. З самого дитинства. Ми ніколи не дружили, хоча різниця у віці у нас лише кілька років, та й наші близькі довгі роки дуже добре спілкувалися між собою. Але ми з ним – ніяк, просто віталися. І уваги я особливо на нього не звертала. Чи то просто він мені не подобався, чи то я вважала його неприємним. Вже не згадаю. Ось просто не склалися стосунки одразу

Пролетіли роки. Я вже встигла переїхати до іншого міста, вийти заміж. Він теж їхав з дому на кілька років, потім повернувся, одружитися не одружився, і схоже досі самотній.

І ось одного разу я приїхала до рідного міста у справах. І так вийшло, що саме цей сусід підвозив мене на своєму авто, на прохання моєї близької людини, я б сама не стала просити. Дорогою ми з ним розмовляли про все і ні про що. Начебто звичайне спілкування, яке забувається максимум наступного дня, але ні. Щось у мені перевернулося після цієї, начебто, пересічної розмови. Я кілька днів думала про нього, ночами не могла заснути, перебуваючи в ейфорії. І не сказати, що в мене в сімейному житті все зовсім погано (чоловік дбайливий, увагу приділяє).

З того часу минуло ще півтора року. За цей час ми не бачилися із сусідом. І ось я приїхала до рідного міста у свою чергову відпустку. Знову його побачила і знову втратила голову від його погляду та посмішки. Не буду особливо вдаватися в подробиці, це ні до чого, скажу тільки, що потім ми бачилися ще кілька разів. І все.

Для мене велике щастя та гостра мука, бачити його, а сусід до мене абсолютно байдужий. Звідки в мене такі сильні почуття? Просто дивуюся, ніколи такого не відчувала.

Related Post

Чоловік весь вільний час проводить зі своїм синомЧоловік весь вільний час проводить зі своїм сином

Ми з хлопцем разом рік, все прекрасно і серйозно. Вже говорили про шлюб, і я хотіла б за нього заміж, якби не одне «але». У нього недавно народилася дитина –

Вадим хоче перевірити мене на детекторі брехніВадим хоче перевірити мене на детекторі брехні

Ми разом 4 роки. Постійно скандалимо, розходимося, потім миримося, але одне без одного не можемо. Він зраджував мені, я знаходила фотографії, читала переписку. Потім партнер сказав, що «зав’язав», почав підозрювати